Отзывы об интернет провайдере Радіо сервіс

Дуже якісна послуга доступу

Користуюсь з 2013 року, бувало по-всякому (інколи в тех-підтримку важко дозвонитись немає вільних операторів), але в загалом дуже гарний провайдер. Рекомендую

Аноним , 03.10.2018 в 01:09

класний провайдер бодя кондор рекомендує

провайдер нормальний вже два місяці користуються ніяких перебоїв швидкість 5 мбіт

і більше хоча кажуть до п'яти мінімальна швидкість яку я зафіксував це 4 мбіт але тоді був сильний снігопад місячна плата не висока і підключення теж якщо у мене є якісь питання на тех підтримці дають зрозумілі відповіді

провайдери щоб підключити інтернет приїхали миттєво встановили радіоантену

богдан , 28.02.2018 в 20:24

непорядність вищої степені

5 днів не було інтернету, писали проплатили, трубки з тех підтримки за 5 днів нвхто не взяв. Зясовував стосунки більше пяти років назад по тій самій причині із того часу ніщо не змінилося…подібне що вониживіть в паралельному свті…розмовляти ні з ким…єдиний сосіб відмовитися від їхніх послуг і це ли це їх припинить…

Микола Володимирович , 11.05.2017 в 19:22

Жах

Півроку користуюсь… Швидкість скаче, інтернет пропадає, їм плювати на користувача. На скарги не реагують!!! Ціна висока!!! Не раджу нікому!!!

Наталя , 27.03.2017 в 01:09

НЕ рекомендую

Підтримка- 0

Швидкість- 0

Ціни высокі

На ваші проблеми їм начхати, Відшкодування коштів- Письмова зяява.

Александр , 31.10.2016 в 21:18

Наболіло.

Дорогі друзі,

Це вже буде виглядати як крик душі, але цей провайдер. З обіцяних 3 мбіт/сек в 85% часу менше 1 мбіта/сек, постійні перебої та служба підтримки дуже й дуже огидна, постійно бере трубку якийсь чолов'яга, який ( як складається враження ) або не розуміє з чим він працює, або ж косить під дурника. Я, як людина, достатньо обізнана в ІТ-питаннях, дуже часто питаюсь і не можу почути відповіді на свої запитання... ЧОМУ таке постійно? Невідомо. Як їм надзвонюєш - на сутки інтернет працює більш-менш, та й нормально. Одного разу я позвонивши на гарячу лінію почув що "Вибачте, на вашій лінії зайшли з нашого офісу, зараз ми це виправимо", питання: Якого біса якийсь хлопяга чи дівчина сидять на МНОЮ проплаченій лінії і з'їдає всю швидкість особливо в моменти, коли я працюю в інтернеті по дуже важливих запитаннях? Чому я маю чекати щоб поговорити по скайпу по ділових питаннях поки хтось пограє в якійсь танчики ( ще щось ) на моїй лінії?

Шкода, що в мене більше немає інших провайдерів в моєму районі, я б задоволенням замінив. Дякую за увагу, сподіваюсь допоможу хоча б комусь утриматись від цього чудо- провайдера.

Максим , 07.02.2016 в 01:12

Цей Провайдер дуже поганий

Цей Провайдер дуже поганий я би навіть лютому ворогу не хотів такий провайдер як зараз стоїть у мене.

1. Скорість дуже погана.

2. Ціна за інтернет також дуже погана.

Я не розумію за що тут платити.

Иван , 28.09.2015 в 20:26

Радіо Сервіс !

РАдіо сервіс ганвно вічно то пінг агромний, то швидкість низька. Про то як вони проклали кабель і заджекували то вабщє мовчу. Оплачувати незручно і порівняно дорого.

Єдине шо вибору не було і прийшлось ставити.

Ростик , 23.07.2014 в 13:35

Качество обслуживание

Безответственное обслуживание + падение скорости.Никакой стабильности, подводит в самій необходимій момент.Большая плата за подключение.

Марян , 15.05.2014 в 00:01