Отзывы об интернет провайдере Телком ТзОВ

Найгірший інтернет у Львові!

Це просто жах, а не інтернет. Після восьмої години вечора він пропадає кожні 2 хвилини, а швидкість просто [ЦЕНЗУРА]! Технічна підтримка взагалі ніяк не реагує, звертався 5 раз.

Не підключайтеся до цього провайдера ні при яких умовах!

Андрій , 14 ноября в 22:51

жахлива Швидкість

Швидкість жахлива. Часті перебої зі з'єднанням мережі. Співвідношення Ціна=Якість не відповідає дійсності.При зверненні до підтримки: 1- ваш модем винуватий (перепробував 4шт),

2- спітер погано працює (маю 5 шт)

сьогодні замість 15МБ маю 2,5Мб —техпідтримка радить підключити оптоволокно…

Не рекомендую.

Мирослав , 31.07.2018 в 19:39

Жахлива якість послуг

Не рекомендую.

Аноним , 10.10.2017 в 17:44

замерщик не работает

у меня скорость 512 кбайт. Замерщик показывает хорошую скорость и маленький пинг, по факту не открывает страницы в интернете, пример сайт kinokrad.

Иван , 02.01.2017 в 17:32

tel-kom.ru

Не плохой провайдер, развивающийся, сервис обслуживание практически моментальное, подключение в частном секторе. Скорости высокие, качество связи хорошее.

Евгений , 06.09.2016 в 22:07

Все лагає, пограти і кс нормальноне можливо, хоча і пише що є 15 м/б, на ділі інтернету майже 0!!!

При проплачених 60 м/б ви получаєте лише 10-15, не рекомендую провайдера

Рома , 03.09.2016 в 19:18

Жах

Провайдер просто жахливий!!!

Ніколи, за жодних обставин не обирайте цього провайдера!!!

У нас «був» інтернет підключений за технологією ADSL, він прктично не працював, постійно «тормозив», а після 22.00 не реально було відкрити жодної сторінки в мережі.

Дізналися, що телком проводить інтернет за технологією «оптика в дім».

Поїхали до них у офіс запитати за цей новий інтернет, нас запевнили, що він ідеальний і буде працювати без жодних проблем.

Ми подали зявку на підключення оптики і нам сказали чекати 2 тижні, бо в них багато клієнтів, а робочих не вистачає.

Загалом пройшло більше місяця і до нас ніхто не зателефонував.

Вже не маючи ніякого терпіння, ми почали до них телефонувати — було постійно зайнято!

Урешті-решт нам підключили цей інтернет, але тільки тому що ми постійно телефонували і нагадували їм.

Що стосується нової оптики, то вона така ж жахлива як і ADSL, зовсім не відрізняється!

Юрій , 23.07.2016 в 02:00

Хороший провайдер!

Проблемы очень редкие, интернет постоянно есть, скорость не падает, жаль дорог немного, но все круто!

Юра , 08.06.2016 в 00:30

просто жах

првайдер просто жахливий , швидкість близька 0 телефони підтримки на протязі доби не відповідають звернення нічого не міняють

roman , 04.02.2016 в 22:41

не раджу

Обрав цього провайдера через його доступність, оскільки можна підключити через телефонну лінію, сам живу в особняку. На рахунок швидкості то вона ніколи навіть близько не досягає зазначеної в тарифі, поставив недавно 15 мб але вище 12 не піднімається оскільки інтернет вибиває автоматично. Крім цього інтернет пропадає інколи по декілька разів на день, а коли дзвоню у службу підтримки то переважно не беруть трубку або нічого не можуть зробити зазначаючи, що з їхньої сторони все працює нормально. Незважаючи на свою заманливу доступність, швидкість та ціну інтернет просто жахливий через часті перебої та неможливість їх усунення.

Андрій , 04.12.2014 в 22:14