Отзывы об интернет провайдере Укртелеком

Жахливий інтернет

Оскільки живу в районі, мені на превеликий жаль доступний лише цей горе-провайдер.

1. До колл-центра не дозвонитися - орератори постійно зайняті, слухаю музичку по 20 хвилин.

2.Вчора оператор колл-центра зареєстрував мою заявку і пообіцяв що майстри звяжуться зі мною найближчим часом. Де там - глухо, як в танку.

3. Якби ви бачили роботу "майстрів" Укртелекому, мій будинок обвитий проводами і проводками, які рвуться, друться і тд.

4.Швидкість інтернету жахлива, він працює надзвичайно повільно, висне і тд.

Шановний Укртелеком не забуває присилати р-ки, але забуває надавати якісні послуги.

Ворогу не пораджу з ними звязуватись!

Диана , 13 ноября в 14:02

Телефонна лінія "Укртелеком"

Користуюсь послугами від Укртелеком вже давно, але літом цього року, перестав працювати телефон, а швидкість в мене залежить від телефонної лінії. Ось я і став зразу провіряти швидкість інтернету. Speedtest показував 2мб, хоча раніше видавав 6. Я зателефонував за номером який був вказаний на упаковці від роутера, сказали що проблема в лінії і вирішать за 3 дня, загалом лінію мені робили 21 день, поки я сам не пішов в міську філію і не сказав їм. Зробили все чудово, навіть швидкість стала аж 12мб. Я був щасливий, але через місяць вона впала знову до 6, але уваги я не звернув. І ось через 3 місяці 8.11.2017 телефон знову перестав працювати, я зразу подав заявку. Цей мемуар пишу 12.11, телефон досі не працює, інтернет 2мб. Боюсь знову прийдеться чекати 3 тижні.

Андрій , 12 ноября в 09:37

Худший провайдер в городе

Скорость намного ниже заявленной,каждый вечер наблюдаются страшные просадки до 20кб/c(2-3 часа),в техподдержку дозвониться не возможно.

Андрей , 07 ноября в 22:41

Укртелеком

Відсутна заявлена швидкість, постійні перебої, старе обладнання, філія не працювала цілий вересень, їм потрібно закритися в м. Стрию.

щойно

Аноним , 04 ноября в 21:49

Это просто ужас.

Просто за что я плачу космические деньги, если интернет ужасен, бывает что его вообще нет.

У меня 10 мб, спидтест выдает 4 (бывает и 0,5). Постоянные разрывы. Это безумие.

Соотношение цена и качество оцениваю на 0, даже не на 1, а на 0. Просто нет альтернатив.

Александр , 30 октября в 13:32

Больше месяца чинят интернет

Отправил заявку что не роботает телефон и соответственно нету стабильного интернета прошло 40 дней и нечего не изменилось некто не приходил и не думал заняться моей проблемой звонил в Киев узнать ну когдаже они задумаются прийти и соизволить починить телефон но они даже и не думали этого делать с ответом что мне нужно еще подождать немножко.Я просто напросто сменил провайдера.Ужасная робота от Укртелекома не советую связыватся.

Александр , 20 октября в 18:48

Пользуюсь Укртелекомом очень долго , 3-4 года, если не больше . В этот 2017 год он стал ужасно работать . Пропадает каждые пять минут . Без преувеличения. Даже серфить в браузере нельзя , не то что фильмы или видео смотреть . Пишу это на мобильном интернете , потому что по-другому никак . Никому не советую , кошмар полнейший

Аноним , 19 октября в 21:57

Візьміть мене на роботу, я Швидко у Вас лад наведу! ШВИДКІСТЬ НЕ всегда відповідає заявленій. Працівники Укртелекому вкрали мій мідний кабель, что я сам купували при підключенні телефону, а вместо него повісілі мені китайське на тоненьких волосках, что через КОЖЕН метр скручених двома пальцями. Постійні обрів сигналу. Давайте Вже Нарешті оптику !!! Набридли Ваші старі АТС, як мінімум оновіть їх хоча б! І так, годі брати плату за телефон, у мене его немає! Я підключівся до вас заради інтернету! Це Єдині мінусі. В цілому краще за них в городе Нічого немає, если зв'язок сам пропав то сам и повернеться. Оптика! Оптика! Оптика! :)

Сергей , 15 октября в 23:27

Самый ужасный интернет в городе! Скорости никогда нет, после звонков в контакте центр, оказывается, что они не могут ничем помочь, так как идут работы. Отключиться без хозяйки от их услуги Интернет, нельзя без хозяйки квартиры. Никогда даже не думайте подключать Укртелеком.

Антон , 14 октября в 13:30

Найгірший інтернет у світі!!!

Не ловить на другий поверх, та що тут казати на першому не ловить! Завжди вибиває і неможливо нічого подивитись в інтернеті, а скинути фото або поговорити по скайп у взагалі не можливо!!! Однозначно буду відмовлятись і переведусь на інший інтернет!

Anastasiia , 08 октября в 23:44