Отзывы об интернет провайдере Discovery TRK

Молодцы!!! Скорость стабильная на протяжении шести лет.А ночью с 1.00 до 9.00 в "турбо" режиме поднимается в два раза.Было подключение с модемом,но там ограничение по скорости.В 2016 году бесплатно переподключили на "оптоволокно".До этого скорость была 10Мбит/с.а теперь днем 50 а ночью 100Мбит/с.На цене это ни как не сказалось.В общем,так держать!!! ТРК Дискавери Вы лучшие!!!

Павел , 05.11.2017 в 02:21

Найкращий провайдер Інтернету у місті.

Швидкість стабільна.

Доступ до інтернету також стабільний.

Ремонтні роботи проводяться у ночі, що дуже зручно.

Завжди максимальна заявлена швидкість. (80 Мбіт/сек)

Микола , 09.12.2016 в 00:41

Обдурювання клієнтів.

В лютому 2015 компанія запропонувала сплатити абонплату до кінця року. Умова - не буде збільшуватися абонплата. Заплатив. А вже на початку листопада абоплата зросла. Тепер мушу доплатити 40 грн. І як це називається...?

Василь. , 09.11.2015 в 20:15

Андрей Балий

Хороший провайдер. Пользуюсь услугами интернета и кабельного ТВ уже 5 лет. Скорость интернета хорошая, перебои очень редко. Служба поддержки на 3.5 работает. Трудно достаточно дозвониться. Стоимость нормальная.

Андрей , 02.10.2015 в 23:20

клас

Класний провайдер, малий пинг, рекомендую. Притензій до роботи я немаю. інтернет і кабельне телебачення просто супер!!!

taras , 06.11.2013 в 02:00

Швидкість просто "бешена". Вихідна швидкість просто мега деколи аж 10 кілобіт/с, а пінг просто улет, можна заснути поки почнеться завантаження сторінки. Нікому не порекомендую, хіба шо як провайдера кабелюно телебачення, тут всьо гуд. благо скоро перейду на іншого

Roman , 02.08.2013 в 23:58

интернет просто [ЦЕНЗУРА]

скорость постоянно падает ,пинг большой...задал вопрос через панель управления прошло 4 дня ни ответа ни привета...кароче при первой возможности буду новый брать!

Roman , 04.09.2012 в 22:39

Так собі

Інтернет в принципі нормальний (швидкість пів біди),але є один великий недолік. Інтернет вночі часто пропадає, і додзвонитись тоді до них нереально. Автовідповідач говорить що немає вільних операторів. Я раз цілу годину безперервно набирала і вільних операторів так і не знайшлось. А хто працює вночі той розуміє що виходу із ситуації немає. Вночі не дуже зможеш піти в і-нет кафе, чи ще кудись, альтернативи нема. Тому шановний дискавері, прошу не кидати так своїх абонентів, бо вони можуть кинути вас.

Maryana , 30.05.2012 в 11:19

Важливий недолік

На даний момент швидкість інтернету від заявленої в 3 м/бт втричі менша, а інколи і менше 1 мегабіту. Стосовно оплати, то дуже дорого. До прикладу, в моїх друзів з Києва швидкість рівна 30 м/бт, при оплаті 20 грн!!! В Діскавері раніше таких проблем не спостерігалось... Є й плюси: додали функцію розрахунку електронними грошима, зокрема - вебмані, за це - великий плюс!

GreU , 04.05.2012 в 22:24

Скоро на діскавері появиться досить хороший букет мережевих ресурсів, просто потрібно трішки почекати, в того ж ютіму чи AB, не більше ресурсів, в останнього навіть тих же серверів КС немає які б вони не були.

А проблеми з інтернетом є у кожного, який б в нього провайдер не був, просто в декого вони частіші, користуюсь послугами діскавері 1.5 року, серйозних притензій немає, при найменшій несправності, все оперативно виправляється при дзвінку в тех. підтримку.

Sn1feR , 06.01.2012 в 13:40