Отзывы об интернет провайдере Jamzo

Jamzo

Вже 6років користуюсь послугами данного провайдера, за рік бувають 2-3рази перебої з інтернетом на невеликий час. Швидкість відповідає заявленій, швидкість до гамерики в залежності від часу доби 5-25М, в середньому 10М. За всі ці роки тарифи зовсім не змінились, чого не скажеш про інших провайдерів.

Назар
17.02.2019 в 16:42
Jamzo

Два роки добиваюсь безперервного інтернету!!!
ДВА РОКИ!!! Той хто пише що нормальний провайдер це бот!!!
…неможливо дивитись телевізор…IPTV зупиняється...
всі звертання закінчуються перегрузіть або зараз перевіримо…звісно, що все далі незмінно… телефону директора, так як на інших сайтах фірм немає…дирекція уникає прямих розмов з клієнтами…тупо втікає)
на письмові звернення відповідей не дають…
натуральний дитячий садок і повна безвіповідальність!!!

Георгій
12.06.2017 в 15:46
Жах

Користуюсь послугами цього провайдера 3 роки. 2 роки було терпимо. Останній місяць із заявлених 50 вдень і 100 вночі є 1-10 Мб. Категорично не рекомендую.

Руслан
25.01.2017 в 20:00
Jamzo

Постійні проблеми з інтернетом.ваші техніки не приїжджають на домовлену годину,минулого місяця чекав три дні,на даний момен я без інтернету вже другий день.роботу свою виконують не якісно,через це за два місяця я їх викликаю вже другий раз. Прошу посприяти в як найшвидшому вирішенні проблеми в інакшому випадку я буду змушений відмовитись від ваших послуг!!!

Андрій
25.12.2015 в 12:30
г. Львов

Доброго день пане Андрій!Якщо у Вас є проблеми з інтернетом зателефонуйте до нас на службу підтримки за номерами телефонів,які вказані на нашому сайті http://jamzo.info/uk/pro-jamzo/kontakty.html

Погана швидкість

Швидкість не відповідає заявленій!! Скаче то вверх то вниз(...техніків чекати можна по 3-4 години на сервіс або й пів дня!!!

Аня
21.12.2015 в 14:24
г. Львов

Добрий день!Скажіть будь ласка,як у Вас підключений інтернет через wi-fi роутер чи кабель під 'єднаний напряму до вашого пристрою?Яким способом,Ви тестували швидкість свого інтернету?Як правильно протестувати швидкість свого інтеренту,можете переглянути на нашому сайті http://jamzo.info/uk/pidtrymka/test-shvydkosti.html
Якщо у Вас є запитання стосовно роботи інтернету зателефонуйте до нас на службу підтримки за номерами телефонів,які вказані на нашому сайті http://jamzo.info/uk/pro-jamzo/kontakty.html

Jamzo

Нема інтернету- день,два.Кажуть вже йдемо вам на допомогу.Немає.Сказали четвер на 17.00-приїхав ніхто не прийшов.Дзвоню де ви?Ой ми забули.Так було два тижні вже інтернет зявився,а їх немає.Після непрацював роутер -прийшли на четвертий день,забрали,та зникли.Їдеальна відповідь -ми вам зателефонуємо.Оператор каже техніки на встигають,а техніки що оператори долбойоби бо їх тільки нових набрали.Ось так весело живемо.До речі роутер так і не віддали.

Добрий день!Якщо у Вас є зауваження стосовно роботи технічного відділу ,пишіть на нашу електронну адресу info@jamzo.net

Джамзо

Ось,як рік користуюсь джамзо ніби і хороший провайдер,але є один нюанс швидкість стрибає... мало б бути 10 мгбит ,а отримую 4-6.....

olya
20.01.2014 в 10:58
г. Львов

Добрий день!Чи зауважили в який період дня у Вас проблеми з швидкістю?

Jamzo [ЦЕНЗУРА]!

Задовбало це джамзо! Включаю вчора ввечері- інтернету нема, включаю сьгодні зранку- інтернету нема, а вже сьогодні вечером появився нарешті, а мені вчора терміново треба було і зранку согодні так само! І за який я плачу? Вони говорять постійно, що інтернет є завжди, але насправді часто його нема! Шукаю іншого надійнішого провайдера.

Ігор
13.11.2013 в 20:16
г. Львов

Ігор, проблема могла бути локальною: кабель, конектор, комп"ютер, перебої з живленням на будинку, та ін. В майбутньому перш ніж робити передчасні висновки та писати негативні відгуки просимо Вас звертатись в службу підтримки для діагностики та вирішення Вашого питання. Дякуєм що Ви знами!!!

Jamzo Маладца

ОГО віддихає

Кращого на даний час і доступнішого ненайшов

JAMZO - THE BEST!!!!!!!!!!!!!

Андрій
30.06.2013 в 09:17
нормальный инет

я уже пользуюсь этим провайдером 3 р. 9 м. 4 д. бывает глючит но решают проблему даже в 23 часа вечера. Лучшего инету по городу нету.

жека
18.05.2013 в 09:36