Отзывы об интернет провайдере Kopiyka

швидкість супер

В тарифному плані 1000 мбіт швидкість в торенті 900-950мбіт. Взагальному дуже рекомендую! Саме підключення зайняло 3 години.

Аноним , 26 февраля в 10:07

Оцінка 5

Даю цьому провайдру максимальну оцінку. Інтернет в мене «літає» фільми в 4к завантажується надзвичайно швидко!

Ivan , 23.04.2019 в 11:33

рекомендую

Підключили швидко, швидкість відповідає тарифу. Пінг в іграх дуже низький, що для мене важливо. Одним словом рекомендую всім цього провайдера.

Maxym , 16.01.2019 в 15:21

Чудовий провайдер, сьогодні активував собі програму лояльносі в них. Швидкість і якість одна з найкращих у Львові.

Аноним , 31.08.2018 в 18:05

професіонали

Працюють справжні професіонали які добре знають свою роботу. Якісний інтернет і найголовніше стабільний, а це для мене найголовніше.

Степан , 22.06.2018 в 09:14

Нарешті підключився до адекватного провайдера

Як на мене все на хорошому рівні. Монтажники приїжджають вчасно, завжди можна додзвонитися, дуже вічлива дівчина на телефоні. П'ятірка за якісні послуги які вони надають.

Аноним , 16.03.2018 в 20:13

Працюють чітко і якісно, всі питання вирішуються досить швидко. Тверда оцінка 5. Рекомендую цього інтернет провайдера всім своїм друзям.

Andrij , 21.12.2017 в 10:48

5++

В Брюховичах це найкращий провайдер. Трохи довго чекали на підключення, але це напевно через те, що в нас особняк, бо знайомих у Львові підключили в той самий день коли подали заявку.

Аноним , 13.11.2017 в 18:08

те що потрібно

Все, що можна хотіти від інтернет провайдера - Копійка дає і навіть більше! Сервіс хороший і головне швидкий. Рекомндую.

Хома Андрій , 20.10.2017 в 16:36

стабільний првайдер

Маю від цього провайдера оптоволоконний інтернет, швидкість чітко 100 мбайт, пропадання трапляються дуже рідко і оперативно вирішуються.

Аноним , 17.10.2017 в 13:49