Отзывы об интернет провайдере UARNet

Це капець! Якщо летить лінія то зачекайте 7 неділь і полагодять на 3 неділі, а зараз знову полетіла!:) :( Навіть інтертелеком ангел порівняно з ними :(

Олександр , 31.12.2018 в 16:12

Інтернет

Дуже часто інтернет зависає, тупить, інколи буває, що його вопше нема. Вечером подивитися фільм в інтернеті не реально, фільм довго загружає, зависає.

Денис , 28.10.2018 в 13:47

Васянчик

Бывают дни хорошо работает, но это только иногда, чаще всего музыку даже не грузит, не говоря о фильмах, видео, в онлайн играх месяц нормально работает, пол года страдаешь.

Kiker , 04.01.2018 в 17:25

Достойний провайдер

Давно користуюсь послугами цього провайдера.

Впевнений це найкращий варіант ціни/якості!

Про всі ремонтні роботи попереджають по пошті завчасно.

Михайло , 13.11.2017 в 14:23

Тупий провайдер Копійка

Виклиуав майстра і вже третій день ні слуху ні духу, для диспетчера головне було як прізвище імя та по батькові абонента а не усунення проблем, відстійний сервіс напевно буду шукати іншого провайдера.

LYUBOMYR , 08.10.2017 в 19:15

Халявщики

Неделю не могу добиться, чтобы восстановили соединение и это при том, что нахожусь в 50-ти метрах от их конторы. Такое впечатление, что сотрудники уподобились советским сантехникам и ждут, когда пользователи приползут к ним на коленях.

Alex , 11.07.2017 в 09:42

Все віддмінно, хороший провайдер, швидкість більша за заявлену. Ціну б трішки нижчу, а так все ок)

Ніяких відключень за місяць не було)

Андрій , 04.06.2017 в 00:56

Все ОК!

Нормальный провайдер. Скорость отвечает заявленной и даже чуть выше!За месяц пропаданий интернета не было!

Niko , 29.03.2017 в 21:58

Уарнет уже не тот

раньше все было лучшим, сейчас уже не то, пинг плохой, скорость не та, Западная Украина верит вам я уверен...

Воздух , 24.02.2017 в 02:36

Провайдер не задовільнив

Оплачую 120 грн 2 мб. швидкість при скачуванні 240кб\с.де ви бачили такі ціни?! заявленої швидкості в більшості не мае. з ранку до обіда ще може витримати пінг 30-80 то після обіду 300-500.не раджу цього провайдера.в Тех.Підтримці кажуть у вас є загальна проблема у вашому районі, чекайте! приблизних термінів визначення проблеми сказати вони не можуть.проблему вирішують з грудня 2016 року і по сьой день.Відео коли поставили то 1.мб завантажувало, а зараз взагалі не завантажуе треба чекати хв 10.про онлайн ігри взагалі сказати нема що.грати можливо тільки вночі

Роман , 15.02.2017 в 18:56