Отзывы об интернет провайдерах (Ивано-Франковск)

Airbites
Інтернет просто Ж

при 10 Мбіт/с, найбільша швидкість була 6 Мбіт/с..., за що платити гроші??? Дуже повільний і глючний..., був такий гнормальний інтернет - провайдер, і ціна була найкраща на ринку в Іва-Франківську, ну а тепер - це якась напасть, ну нічого не можливо нормально зробити, ні переглядати сторінки, а про фівльми онлайн я взагалі мовчу..... тормоз сплошний. Я дуже розчарована

Netgroup

Не підключайтесь, якість інтернету дуже погана, намої прохання виправити це - ніякої реакції а тільки обіцянки, нарешті коли я добився і вияснив що все діло в погано проложеному кабелю, обіцяють все виправити але ж знов ніякої реакції. Моя ситація є не одиночна і думаю це найгірший провайдер в Івано-Франківську.

Ціна-якість

Коштує дешево в принципі. Проблема була на початку у тому, що айдіесел модем погано набирав рррое. Інтернет ніби і був, але через постійні перепідключки погано працювали різні аськи скайпи і так далі. Служба підтримки не могла що небудь толком сказати. На щастя сам здогодався в чому проблема. Перекинув на роутер обовязки набирати зєднання. З того часу як то кажуть горя не знаю.
Живу в новому будинку тобто лінія нова і обладнання певно нове. Нарікань за 2 роки немає. Швидкість та що в документах. Ціна маленька. Єдине що підтримка погана і в офісі працюють савдеповські жіночки, які звикли хамити і нічого не пояснювати. Треба було їх [ЦЕНЗУРА] погнати коли перетворювали оптіму у вегу. Ясно що довелося б по судах поплатити за те що звільнили якоби незаконно, але ці особини принесли компанії таких збитків що вже давно перекрило б всі витрати.
Короче якщо хочете до них підключатися то питайте сусідів чи у них нормально. Бо якщо лінія стара то будете тільки нервуватися без кінця, а нічого нікому не докажите

VEGA Internet (tm)

Цінова політика - погана (немає попереджень про можливості зміни на дешевші тарифи, зміна тарифу - та сама швидкість, але менша ціна - платна опція). Швидкість наднизька замість заявленої

Так себе

Уже года 4 пользуюсь услугами ЮТим - нареканий не было совсем - стабильный провайдер. Но в последнее время скорость начала хромать - вместо заявленных 20 Мб/с выдает 10, а иногда и меньше. Служба поддержки никак не отреагировала на замечание. Раньше платил за 30 Мб/с - проблем не было.

Uteam

Мда, где-то год назад оставлял отзыв, вернусь сюда снова. Да, качество нета вполне устаривает, однако уже практически год те же самые тарифы, и изменений я так понимаю не планируется. Но это все фигня по сравнению с перлами админов на форуме ютима, я вообще не понимаю, как таких людей берут в саппорт, если общение с клиентом происходит на таком низком уровне? Или синдром вахтера процветает? Вцелом чаши весов уже начинают переклоняться в пользу другого провайдера, хотя с ютимом я уже довольно долго, однако если изменений в ценовой политике и поведении быдлоадминов не произойдет, буду вынужден сменить прова.

Неплохо.. но....

Провайдер неплохой, тарифы лояльные.. Сначала как подключилась все устраивало, а потом спустя полгода 2-3 раза в месяц нет пропадает, а когда звонишь в службу поддержки, то админы отвечают что у них там все нормально, и что это мой комп виноват.. и что мол вызывайте мастера и ремонтируйте.. И такая злость берет! сидят там некомпетентные люди, которые не могут решить проблему быстро и четко, и обвиняют во всем пользователя, хотя сами во всем виноваты.
Все терпимо, но то что описывалось выше раздражает ужасно.

Чудовий провайдер

Недавно підключився до цього провайдера. І з того моменту як підключили цей інтернет до мене я відверто щасливий. Перед тим був VEGA, який пропадав щонайменше 2 рази в день, а це в деякій мірі нервувало мене. Замовляв тариф 20 Мб/сек, все як і обіцяно, швидкість більше 2 Мб/сек при завантаженні якогось файлу, вночі виростає до 4 Мб/сек. Думаю за 50 грн в місяць - це доволі непоганий інтернет.

Укртелеком
BrutalTruth

Отличный провайдер. Нормальная служба поддержки..2 года я уже с ОГО..и за это время было лиш пару случаев когда был нестабильный коннект.
Но судя по отзывам, их оставляют дети 12-ти лет. В каждом комменте чушь. Вот например
- "у меня вообще пинг не определен, г*вно провайдер бла-бла-бла"
Неучи и тупые Бичи..дважды подумайте перед тем как оставить свой высер. Пинг не определяет из за того что ваш Модем стоит в режиме роутера и не отвечает на входящий ICMP (пинг) запрос.
У кого нормальная линия, подключайтесь..не пожалеете.

VEGA Internet (tm)

На початку були проблеми з підключенням (після новорічних і різдвяних свят) але вони вирішились. Швидкість висока і головне стабільна. Перед цим мав Ukrtelecom платив в 2 рази більше і не мав навіть і приблизно такої швидкості. Нарахунок інших абонентів, які пишуть багато неприємних відгуків про цього провайдера, скажу що залежить багато від технічної можливості підключення, а це:
- номер телефону;
- район міста;
- загруженість каналів мережі;
- і тому подібне...

Тому в кожного може бути по-різному.