Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

Жахливо!

Краще взагалі не мати підключеного інтернету, ніж такий,який надає цей провайдер. Так хоч зекономиш власні кошти і збережеш власні нерви. Інтренет пропадає як мінімум 10 разів в день, щоб появився знову потрібно безліч разів перезавантажувати модем. На скарги зовсім не реагують,відключають без попередження і через не оплату телефону а не самого ж інтернету. Для повторного підключення мусиш їхати до них,витрачаючи свій час. З таким ставленням клієнтів у них скоро зовсім не залищиться.

Olia
21.10.2015 в 13:59
оптический кабель

Подключился весной прошлого года. Предложили мне сразу подключаться на оптический кабель. Согласился, хотя дороже чем через медный кабель, но не жалею об этом. Тариф у меня 100 Мбит/с. Спидтест показывает что-то близкое к 90-95 Мбит/с. Работает стабильно, поэтому в техподдержку звонить приходилось только 1 раз — не мог понять как нужно пополнять счёт. Рассказали доступно. Рекомендую всем. А компании успехов и процветания.

Игорь
15.10.2015 в 14:04
Farlep (Vega)
Відношення до клієнта - "у нас все працює, а ти ідіот"

Користуюсь 3 роки. Був задоволений. Через технічну підтриму всі проблеми вирішувалися. Приблизно пів року тому з"явилася нова - увечері постійні обриви і швидкість падає в рази. В технічній підтримці відповідаюсь у стилі "у нас все працює, проблема на вашій стороні". Міняв ОС, заповнював заявку(пропонували візит техніка додому, але до 18:00, коли проблем немає), писав скаргу - все "до лампочки", проблема залишилась. Шукаю нового провайдера.

Юрій
12.10.2015 в 19:27
Очень доволен

Подключился пол года назад. Проблем с провайдером никаких не было вообще. Цена/качество просто супер. У меня максимальный тариф. Удобная система обслуживания клиентов и техническая поддержка. Интернет ни разу не пропадал и не падала скорость. Удобно оплачивать, лично я оплачиваю через Приват24 и без никаких проблем. Однозначно рекомендую.

Підключився у вересні - задоволений

Правда затягнули трохи з підключенням, зато інтернет класний, швидкість в мене 100 мбіт, незнаю як в інших швидкість в мене не падає навіть вечером, але така швидкість є якщо від роутера включитися кабелем, на ноутбуці через wifi швидкысть менша, але провайдер тут ні при чому. Напевно треба ставити потужніший роутер. Взагальному дуже задоволений і не жалію про свій вибір.

Отвратительный пинг!

Входящая скорость соответствует запрашиваемой
Исходящая 3 мбита из 8 ну слишком мало, я могу понять ещё 30 из 100, но 3 мбита, зачем оно сдалось вообще?!
Пинг в играх постоянно скачет от 90 до 400 и это на одних и тех же серверах! И не надо причитать что это с серверами проблемы, только у вашего интернета такое

29.09.2015 в 14:10
Радіо сервіс
Цей Провайдер дуже поганий

Цей Провайдер дуже поганий я би навіть лютому ворогу не хотів такий провайдер як зараз стоїть у мене.
1. Скорість дуже погана.
2. Ціна за інтернет також дуже погана.
Я не розумію за що тут платити.

Иван
28.09.2015 в 19:26
Укртелеком

пользуюсь уже три года постояно какиета проблеми постоянно надо перезагружать роутер, проблему решить не могут в местном отделении, на гарячую линию не дозвониться.

максим
24.09.2015 в 16:54
Укртелеком
Проблема!!!

Користуюсь послугою біля п'яти років. Заявлені швидкість та ціна задовільняють. Але періодично(щопівроку приблизно) трапляється наступне: Модем протягом дня разів три-п'ять при усій правильній індикації та підключенню перестає давати вай фай сигнал. Після перезавантаження модему, усе продовжує працювати нормально. Спеціалісти бездарно реагують на прохання про допомогу, оскільки випадок рядовий, а проблема не вирішується, хочу висловити дуже низьку оцінку роботи операторів кол-центру... Прийдеться везти модем на діагностику, сподіваюся при зустрічі питання буде вирішеним...У чому проблема: чи допоможе заміна модему чи інтернет провайдера??? Багато запитань, на які співробітники Укртелекому відповідати не поспішають... Жодної поваги до своїх абонентів, з рештою, як і до усіх співвітчизників!!! Якого європейського майбутнього ми хочемо, коли така ситуація довкола??? Задумаймося, панове!!!

Ігор
24.09.2015 в 14:30
martun.net
Отличный провайдер!

Подключили моментально. Скорость соответствует. Цены приемлемые. Сам работал когда-то на Киевстар Домашний интернет, им же и пользовался. Из-за постоянных сбоев перешел на Мартын - просто невозможно сравнивать. Несмотря на огромные размеры Киевстара (а может как раз из-за них) качество там упало ниже плинтуса. А Мартын предоставляет отличную услугу.

23.09.2015 в 03:13