Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

за тарифом до 3,1мбіт, близько цих значень і тримаєься, модем не дешевий, Хуавей 306, але він того коштує, дуже добре працює! http://www.speedtest.net/my-result/3392547746

Євген
24.03.2014 в 16:51
UARNet
Вроде норм

Иногда бывают проблемы со входом на некоторые интернет ресурсы
Но
Этот провайдер предоставляет белый ip а значит есть возможность без проблем создавать разные сервера и этим я пользуюсь
Скорость стаильная

Дима
10.03.2014 в 00:22
Kyivstar GSM
100 МБит/с

Отличный провайдер! Просто не могу нарадоваться. Друзья постоянно ругаются, что у них скорость скачет, интернет не стабильно работает и т.д. Здесь же, ничего подобного и близко нет. Интернет всегда стабильно работает. Хороший пинг к большинству игровых серверов и отличная скорость!
Из минусов, могу только заметить медленную загрузку некоторых видео соц. сети Вконтакте.

Павел
02.03.2014 в 11:05
Farlep (Vega)

Подключил проводной Интернет 07.11.2014.При заключении договора было обещана вх.корость-до 10 Мбит/с. Согласно тестированию была:5-9.После обоснованного обращения через Личный кабинет зарядили:10-22 Мбит/с.Помогли настроить DNS-сервера.Со времени подключения пользовался Вашим сайтом около 30 раз.Спасибо!Все-чётко.

genribu700
26.02.2014 в 16:30
Network.lviv.ua

взял тариф U5M все было хорошо инет редко отрубался потом стал инет только на одного человека одновременно на следущий месяц инет отрубался по 10 раз в день потом на следущий я взял лимит на 7 дней а после четвертого дня он вырубил его и у меня терпение лопнуло когда я заплатил за него и он не включил инет я ему и чек оплаты показывал а ему побарабану НИКОГДА НЕ ПОДКЛЮЧАЙТЕСЬ!!!!

mrenderman125
25.02.2014 в 09:48
Freshtel
Работает стабильно

Безпроводной интернет, работает стабильно, нет обрывов, связь не пропадает. Впервые пользуюсь 4G интернет. Подключен для роботы офиса, используется более 20 сотрудниками

Михаил
20.02.2014 в 12:05
Farlep (Vega)

Толковый провайдер с с качественны предоставлением услуг. Возникающие проблемы решает оперативно. Как хорошо на свете белом жить с таким ПРЕВОСХОДНЫМ провайдером!!!!!!

Mitrik
19.02.2014 в 12:51
ВОЛЯ
працює

дуже наглий провайдер, його працівники продають дані про своїх абонетів (реестраційні дані договору , та дані хто що качає І НА ЯКІ СТОРІНКИ ЗАХОДИТЬ) дуже прикро що таку інформацію можна так легко здобути за пару гривень.
загалом інет нормальний те що декларують виконують як недивно, головне щоб був кабель нормальний та всі зєднання і відгалуження із малими втратами (тут якраз найбільші проблеми) але якщо пошукати то можна знайти якісні ВІДГАЛУЖЕННЯ ТА ЗЄДНУВАЧІ де рівень втрат сигналу буде відповідати тим які вказані на упаков ці (потрібні малі втрати 5-10дб) тоді і все буде працювати. сам маю освіту звязківця....
львів , вул виговського
а ВЛАСНИКУ КОМПАНІ РАДЖУ БІЛЬШЕ НАДАТИ УВАГИ ПО ПРИВАТНОСТІ СВОЇХ АБОНЕТНІВ ЩОБ ВСЯКЕ БИДЛО НЕПРОДАВАЛО ТАКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТАК ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ НА ВУЛ ВИГОВСТКОГО У М ЛЬВОВІ, ДЛЯ ЦЬОГО Є ЗАКОННІ МЕТОДИ...і законні методи щоб звільнити таких тупих недобросовісних працівників

UARNet
Не рекомендую 4ipnet.if.ua как недобросовестного провайдера

Не рекомендую нікому і ніколи зв'язуватися і підключати інтернет від 4ipnet.if.ua тому що наобіцяють стабільність і тд. скажуть що якщо будуть проблеми із інтернетом що поправлять дуже скоро, але це повна брехня в настоящих реаліях як із мого опиту, зразу буде все добре 1-2 місяця, а потім все начнеться.
Розкажу із свого опиту. Оплачую 150 грн. за 2мб, а на справді отримую 300/300 кб. при зверненні до робітників цієї кантори мені відповідають що все просто супер проблем немає із іх сторони провірили сигнал антени сказали що в мене теж все супер, а працють там дуже опитні 15-17 років працівники які внятно не можуть нічого відповісти і сказати, в мене два ноутбука і інших пристроїв котрі можна підключити до інтернету і провірити швидкість скрізь швидкість одинакова 300 кб. це може говорити тільки про одне, 4ipnet працює не добросовістно і обманює своїх клієнтів так низько опускаються керівники що ріжуть інтернет не на половину, а майже повністю повинно бути 2000 мб, а отримую фактично 250-350 кб. Якщо базаєте зберегти свій час і нерви в крайне не рекомендую до них звертатись, краще обійти стороною і спати спокійно. :)

Роман
11.02.2014 в 20:13
Леотел

Швидкість обіцяли 10 МБ. а дають як коли !Деколи 1-2 МБ, деколи 2-5 МБ, але близько 10 МБ. рідко буває.

Сергій
10.02.2014 в 19:54