Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

Радіо сервіс
непорядність вищої степені

5 днів не було інтернету, писали проплатили, трубки з тех підтримки за 5 днів нвхто не взяв. Зясовував стосунки більше пяти років назад по тій самій причині із того часу ніщо не змінилося…подібне що вониживіть в паралельному свті…розмовляти ні з ким…єдиний сосіб відмовитися від їхніх послуг і це ли це їх припинить…

Все хорошо

Скорость стабильная абсолютно всегда. 1-3 раза в месяц могут быть отключения или аварии на 1-2 часа. Это все, что я могу сказать об Airbites. Честно говоря, доволен на 100%.

До службы поддержки обычно дозваниваюсь за 1-2 минуты ожидания. И всегда говорят, что знают о проблеме и сообщают точное время до конца ремонтный работ.

Тарас
11.05.2017 в 16:14
Ужасно!!!

С того момент как подключился к этому провайдеру прошло 10 лет, изначально было отлично до тех пор пока руководство не прицепило себе очередных звезд и перекрестили из-за своей жадности финансировать оборудование. Это потому что, у меня на балансе до октября месяца, 2017 пополнен балансовый счет.

В технической поддержки вообще сидит дилетант, общающийся по скрипту у которых понятия нет в настройках роутера и если им не доблаивают даже не порту скорость поднимают на сутки, на следующие либо через день ухудшается с каждым днем.

Категорически не рекомендую пользоваться
Airbites Ukraine причина в том что дилетанты технической поддержки будут морочить вам голову в стиле: «…у нас все хорошо, это у вас оборудование плохое и вообще мы — Airbites Ukraine святые фрики и гарантию в сети и ответственность не соблюдаем»

Алексей
11.05.2017 в 09:05
Не рекомендую

Наскільки я рекомендував цього провайдера раніше, рівно на стільки ж зараз НЕ рекомендую!!!

Регулярно повідомляю у тех підтримку про погану швидкість, у відповідь лише одне, що у них все добре.

Вже майже місяць ось така швидкість (на скрін — 2.0 Mbpsі), приходили спеціалісти, були у шоці, цікавились, чому раніше не повідомив (хоча регулярно повідомляю). Далі сказали, що потрібно замінити кабель, чекав 5 днів, прийшов інший, який кабель так і не замінив, бо у той момент швидкість була «більш-менш»

По «асьці» техпідтримка морочить голову, щоб їм скріншот зробив такий, сякий, у безпечний режим перейти — балбеси!!! Який безпечний режим на MacOs?.. Ви навіть не цікавитись яка у мене операційна система і взагалі… У мене немає комп’ютера!!!

P. S. Шукаю заміну провайдера.

Андрій
10.05.2017 в 22:10
і знову з ІТ

свого часу довго користувався послугами цього оператора. потім потреба в ньому відпала. але на новій квартирі немає інтернету, тому він став нашим основним характером.якість як завжди, на висоті, томі я не розумію тої істерії, яка іноді буває.да і до того ж то зручно. телефон залишається вільним і не треба його використовувати як точку доступу, а це економія батареї, що допоможе зберегти її довголіття.

Доброго дня.
Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Приємного користування і гарного настрою на день.

ВОЛЯ
Работа Воли во Львове

Очень недовольна работой интернета вместо заявленной скорости 100Кбит получаю только 18Кбит и то качает очень плохо все время идет сбой. Место во Львове они купили, а купить уметь работать забыли. ОЧЕНЬ ПЛОХАЯ КОМПАНИЯ НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ!!! Как кончится мой договор сразу разорву с ними отношения!!!!

Eksi.Net

Отличный интернет-провайдер, вот уже более 3 лет пользуююсь услугами, никаких сбоев и обрывов связи. Я доволен. Рекомендую

Роман
25.04.2017 в 09:06
г. Львов

Спасибо за добрые слова и рекомендацию. Будем и дальше стараться держать нас сервис на высоком уровне.

добре

доволі непогана річ, якщо часто кудись треба відїзджати, бо провід із собою ж не потягнеш, а це маленька штучка, яку не тяжко нести і ловить майже всюди.

Доброго дня.
Дуже приємно дізнатися, що Вам подобається користуватися послугами. Гарного дня.

Kyivstar GSM
Я думал это только меня они нелюбят

Я думал это только меня они не любят, уже неделю без интернета сижу, вернее сижу на мобильном!!! Завтра буду искать замену этому недорозумению...

Николай
24.04.2017 в 00:04
RIPE Network Coordination Centre
Непогано

купувала собі щоб не залишатися без інтернету коли виїзджала до батьків за місто. мене влаштовує.і швидкість добра і не занадто дорого як на мене.

Юлія
12.04.2017 в 15:57