Отзывы об интернет провайдерах (Дубно)

Перечитав більшість відгуків, але все_таки вирішив подати заявку на підключення до цього інтернет провайдеру за технологією FTTH/Тариф: «до 100 Мбіт/с»

Ніяких вильотів, чи проблем за два дні користування не замітив

Звісно, якщо у вас роутер слабкий _ не жалійтесь на погану швидкість через вай_фай підключення, тому що проблема не в провайдері

Дуже велике полегшення після користування «Укртелекомом»

На сьогодні це _ найкращий інтернет провайдер у регіоні

P. S. Швидкість тестував на роутері «Netis WF2780» за допомогою «iPad Air 2»

unknown , 16.11.2017 в 12:59

Ну і ну!

Взагалі провайдер непоганий, хоча бувають збої в роботі і часто швидкість тримаеться мінімуму.

Сьогодні 1 квітня і обіцяні 79 каналів ТБ мабуть "жарт" хоча не дуже вдалий.

Володимир , 01.04.2017 в 07:38

Кошмар

Очень плохой провайдер. Постоянные вылеты, почти никогда не имею максимальную скорость. Даже обычная дота (варкрафт) лагает. А тариф у меня на 10 Мбит…

Тарас , 03.02.2017 в 22:54

Ужас

Такого кошмара ще не було, повний абзац, в інтернеті взагалі нічого не можна зробити!!!

Більшої швидкості не підключають, лінія в них погана, дають тільки 2 Мб, і то їх немає. Постійно пропадає, за вечір раз 15. За таку швидкість дорого платити.

Олексій , 07.11.2016 в 20:05

Провайдер Lagidcom міста Дубно

Що я можу розповісти про данний провайдер?

--Позитивні коментарії--

Чудовий провайдер у місті Дубно. Знаю що підтримується данний провайдер по Рівенському районі. Є можливість підключитися опто волокном та через антену.

На мою думку чудовий інтернет хороша швидкість інтернету немає підвісання в інтернеті.

Онлайн служба підтримки, можна звязатися прямо в браузері якщо навіть немає доступу до інтернету, також можна поповняти рахунок через карточки наперед куплені в магазинах через силку: http://stat.lagidcom.net/

--Негитавні коментаріі--

Є одна проблема що інтернет до трьох разів на місяць може вимкнутися від 1до 60 хвилин.

Рекомендую Лагідком найкращий інтернет Рівенської області. :)

--site--

lagidcom. net

Юра , 28.06.2016 в 21:03

Нестабильный интернет

Частенько(даже очень частенько пропадает связь) Цены большие толку никакого... Решать конечно вам, но если возможность ищите что то другое))

Роман , 24.03.2015 в 11:18

Укртелеком#

Боже-мой. Каждые 20-30 минут пропадает сигнал. Пинг в онлайн играх 70-110 (Невозможно играть | День будет (пинг 30-40 - потом 70-100). Это катастрофа, после зимы подкл.к другому тарифу!!!

Victor , 09.01.2015 в 22:36

Прекрасный провайдер! Цены низкие, качество идеальное.

Плюсы: цена низкая, качество отличное, хорошая доступность, служба поддержка не подводит.

Минусы: поставляет только на Ровенскую обл., при поломке оборудования ремонт может затянутся на пару дней.

MonteCristo , 03.04.2014 в 18:13

Укртелеком

нормальный провайдер,в последнее время стабильный,хотя раньшет часто пропадал,но иногда скорость пропадает и не прогружает страницы.Цена относительно низкая,качество нормальное.Служба подддержки не всегда помогает,особенно в нашем регионе.

Екатерина , 01.03.2014 в 13:07

ого

У меня в телефоне круче интернет,чем они дают.Деньги токо дерут.Качества никакого.А главное даже не стараютса исправлять.Одни обещания.

Олександр , 18.02.2014 в 23:48