Отзывы об интернет провайдере Lagidcom

Перечитав більшість відгуків, але все_таки вирішив подати заявку на підключення до цього інтернет провайдеру за технологією FTTH/Тариф: «до 100 Мбіт/с»

Ніяких вильотів, чи проблем за два дні користування не замітив

Звісно, якщо у вас роутер слабкий _ не жалійтесь на погану швидкість через вай_фай підключення, тому що проблема не в провайдері

Дуже велике полегшення після користування «Укртелекомом»

На сьогодні це _ найкращий інтернет провайдер у регіоні

P. S. Швидкість тестував на роутері «Netis WF2780» за допомогою «iPad Air 2»

unknown , 16.11.2017 в 12:59

Ну і ну!

Взагалі провайдер непоганий, хоча бувають збої в роботі і часто швидкість тримаеться мінімуму.

Сьогодні 1 квітня і обіцяні 79 каналів ТБ мабуть "жарт" хоча не дуже вдалий.

Володимир , 01.04.2017 в 07:38

Провайдер Lagidcom міста Дубно

Що я можу розповісти про данний провайдер?

--Позитивні коментарії--

Чудовий провайдер у місті Дубно. Знаю що підтримується данний провайдер по Рівенському районі. Є можливість підключитися опто волокном та через антену.

На мою думку чудовий інтернет хороша швидкість інтернету немає підвісання в інтернеті.

Онлайн служба підтримки, можна звязатися прямо в браузері якщо навіть немає доступу до інтернету, також можна поповняти рахунок через карточки наперед куплені в магазинах через силку: http://stat.lagidcom.net/

--Негитавні коментаріі--

Є одна проблема що інтернет до трьох разів на місяць може вимкнутися від 1до 60 хвилин.

Рекомендую Лагідком найкращий інтернет Рівенської області. :)

--site--

lagidcom. net

Юра , 28.06.2016 в 21:03

Провайдер на 3+

якщо чесно то бувають і похибки і системі інтернету...часто виключають...бувають сбої в інтернеті 2 рази на тиждень...на свою швидкість і гроші він не витягує

Андрей , 10.02.2015 в 20:53

Прекрасный провайдер! Цены низкие, качество идеальное.

Плюсы: цена низкая, качество отличное, хорошая доступность, служба поддержка не подводит.

Минусы: поставляет только на Ровенскую обл., при поломке оборудования ремонт может затянутся на пару дней.

MonteCristo , 03.04.2014 в 18:13