Отзыв #144454 об интернет провайдерe ВОЛЯ

ВОЛЯ

Спочатку користувався інтернетом від київстару - це був такий інтернет, як би сказати, "аби був", але роботу виконував. Потім вирішив спробувати щось інше - це виявився Укртелеком. І знаєте, це просто був жах! При дзвінках Інтернет "вирубався", щодня швидкість з 10 мегабіт була в середньому 5-6, при найменших 0.5-1. Міняли 3 роутера, але нічого не змінилося, навіть тоді, коли я купив свій за 700грн! Формально я ним ще користуюся, але насправді я підключив "Волею". Це виявилося дуже якісне підключення: з 20 мегабіт завантажння в середньому я отримую 19.98. Але єдиний "нюанс" це швидкість відвантаження - 1.5 мегабіта. Проте те, що мій інтернет "не вилітав" ні разу і за 2 роки я виключив роутер зо два рази і лише тому що залишав квартиру, компенсує мені ту швидкість відвантаження, якою я майже не користуюся.
Отже інтернет дійсно якісний, але чомусь кому як пощастить, тому я б порекомендував би підключитися до цього провайдера. А кому потрібне відвантаження звертайтеся до служби підтримки, я вважаю що вони збільшать до потрібної.

13.02.2014 в 10:39
г. Киев