Отзыв #222386 об интернет провайдерe Интертелеком

Переваги Інтертелекому перед іншими операторами

Зараз на ринку мобильного звʼязку особливий ажіотаж після отримання операторами ліцензій на 3g звʼязок. Однак Інтертелеком все одно на пару кроків попереду, незважаючи на те, що майже рік пройшов після «роздачі» ліцензій. Поясню чому. Сам користуюся даними інтернетом вже майже 3 роки, ту швидкість, яку я отримую по Рев. Б, інші оператори ще пару років так точно не зможуть надати. А отримую я стабільно 4-6 Мб / с. У моїй глушині це реально шикарні показники швидкості. У моїх сусідів модем Рев. А, тоу них швидкість 1-2 Мб / с. Різниця відчувається з моїм модемом, але теж добре. По-друге, у них швидше за все, скоро зʼявиться LTE, тому що частотний ресурс дозволяє, ось тоді швидкість точно буде захмарною. =) Єдине, чого не дуже вистачає, так це трафіку (хоча у Інтера є безлімітний тариф і на бездротовому інтернеті, але для мене дорогий), але обіцяли поставити вай-фай на нашу вишку, чекаємо всім селом. Тоді інтернет і у нас буде як провідний в місті. Мій кум користується таким вайфай, то задоволений всім як дитина.

Добрий день, Анатолій.
Дякуємо за те, що поділилися Вашим враженням про послуги нашої компанії.
Гарного Вам дня. :)