Отзыв #232127 об интернет провайдерe Airbites

Airbites
Vyshnevskyy Oleksiy

З плюсів швидкість таки є

з мінусів:
часті відвали. (за останні декілька місяців зкотилися на відвал кожного дня)
Відсутній технічний супровід взагалі(Пишеш листа чи дзвониш — відмазка на роутер. Саме цікаве, коли даєш пруфи — трейсроути, пінги, скріни системи моніторингу, пінги брутально на кореневий свіч ззовні одержую геніальну відповідь: ми не розумієм суті питання)

Відсутня така штука як компенсація — абонка іде інету нема… була б компенсація, я б користався інетом нахаляву (ну ви розумієте скільки відвалів)

Поясню відразу в мене роутер класу ядра мережі стоїть… і мене дуже веселять слова суппорту про його перезавантаження.

Проблема полягає в збої в самій системі провайдера. часто відвалюється нет і роздача автоматична іп-адреси не йде (ядро тютю). Коли пропишиш адресу руцями — на наступному відвалі поки брутально не перезавантажиш інтерфейс (це робиться в два кліки мишкою) інтернет не піднімиться.

далі. Сусід бере бізнеспакет і включений в той самий свіч. Перевіряв, коли відвал — у сусіда також ніц не паше.Супорт в цей час йому тако втирає за перезавантажте роутер

Останнім часом падає не просто підїзд\будинок, падає тупо пів району.

Щойно мене нафіг від сміху порвало: відвалився інет. я заходжу через резервний канал на їхній рідний сайт щоб по трдиції написати листа — бачу 403 помилку. сайт провайдера лежить!!!

Хлопці, ну лойяльний абонент я більше ніж дофіга років. ну блін маю освіту і практику будування і мереж і провайдерів. ну не може так гівняно працювати. наявність швидкості не рішає. Дайте мені блін 10мб за цю саму сотку але із 99% часу аптайму

===================
на останок скажу таке. реально проблема така у всіх провайдерів. тому змушений проплачувати 4 лінії від 4 різних провайдерів. все це гівно запхане в мій дивороутер і налаштовано на резервування. один відпав, другий піднявся… таким чином я до сьогодні досягав 100% аптайму. як показав сьогоднішній день треба ще одну лінію тягти та і 3г певно модем чіпляти. провайдери відпадають випадковим чином. ніхто не може надати 95% аптайму навіть на бізнеспакеті. Хтось скаже що протягни хлопе оптику — все це фігня. оптику також тикають в свіч, який також відпадає…

10.11.2016 в 13:45
г. Львов