Отзыв #36561 об интернет провайдерe Airbites

Airbites
БЕЗГЛУЗДИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Підключив 20,11,2009р за 1грн. 512/128кб/с за 40грн/міс.Протягом року швидкість спочатку була занижена,з літа заявлена, зараз завишена-700кб/с. Але зараз конкуренти в рази обходять по ціні/швидкість,більше того програма собі рахує заборгованість і відключає за несплату,дивишся 5го числа борг 7грн а 10го - 40грн і ти без попередження відключений,твої справи в прольоті.Комунальні плачу поквартально і за і-нет бувало по 2 міс вперед.За такі програмні відключеня менеджмент втраив клієнта і хай їм програма бігає 14числа що місяця і сплачує згідно договору 40грн.Хоча шкода провайдера в цілому бо заробили за рік всього 180грн тобто 480-300підключка з податками, але мені буде краше з Фрінет 10мб/с-за 10грн/міс+підключка 50грн. а AirBites буде підключати нового абонента за 1грн вже по конкурентному т-плану, щоб його напевне втратити. Тупий менеджмент розвалить компанію і залишиться одна програма на яка буде без попередження відключати. Клієнта можна привабити ціною,або стабільністю. Особисто дя мене важлива стабільність,ціна/швидкість (в межах розумного) не мають суттєвого значення через вибрики AirBites можу втратити більше річної оплати за нього 40*12=480грн.Терміново поїхати в інет клуб і скачати платіжку з ящика=нерви+гроші+поїхати оплатити 40грн за AirBites - це забагато нервів і лишніх рухів із-за малих грошей.Тупо але "дехто хоче лікувати гланди через одне місце."