Отзыв #70157 об интернет провайдерe Komitex

Покращення

В загальному інтернетом задоволений. Як давній користувач (приблизно 3 роки). За ці роки багато чого змінилося в кращу сторону. один з недоліків, хча в теперішній час цим ніхто не користується, забрали мережу і мережеві чати.

Щодо плюсів то:

1) в декілька раз підвищили швидкість

2) ціна найнижча у Львові

3) величезні роботи були проведені з стабіьністю(зміни замітні, сам порівнював). Якщо бувають поломки то з вини ЛКП або самих мешканців.

4) швидкість стабільна. швидкість залежить від швидкості інтернет ресурсів з яких проводиться скачування.

5) поповнення через термінали. коли це з'явилося це, на той час, булодоступним тільки для моб операторів та онлайн ігор. У даний час є багато точок продажу скретч-карток(принаймі на Сихові), а також достатньо терміналів щоб безперешкодно поповнити рахунок

6)програма лояльності. Ще ні від кого з провайдерів такого не чув. За запрошеного друга (користувача) - бонус, за довший час - бонус. Хоч бонуси і невеликі, але з часом, якщо підрахувати, виходить досить суттєва знижка.

Раджу цього провайдера, адже мені багато представниів різних провайдерів дзвонили, але вигідніших тарифів і умов не запропонував ніхто!

Думаю достатньо вагомих фактів повідомив, щодо просування провайдера в кращу сторону і думаю та надіюся, що це ще не всі зміни, які запланував цей провайдер.