Отзывы об интернет провайдере Everest Broadcasting Company Ltd

Бегите с него

Ни скорости и пинга ни совести у ТП.

Худший провайдер с которым мне приходилось иметь дело. Окромя учета трафика и постоянного айпи похвастаться больше нечем.

Аноним , 10 ноября в 19:16

Все супер!

Нещодавно підключив телебачення та інтернет від Еверест. Дуже сподобалось обслуговування, майстри швидко та якісно все підключили. Сподобався пакет цифрових каналів, є все, що я люблю переглядати, до інтернету також претензій немає. Надіюся, що така якість буде завжди, і тоді я буду вашим постійним абонентом.

Олег , 30 мая в 17:14

Доброго дня! Дякуємо за Ваш позитивний відгук.

Чи можу я рекомендувати? Скоріш за все — так. Є нюанси, наприклад, що не можна зробити регулярний платіж приват24, що дуже зручно для моєї сім"ї; що центральний офіс, де вирішуются більшість питань — працює лише до 6 години… Але з цим можна миритись) Основне — відмінний сервіс, стабільний і-нет та цікаве ТБ.

Олег , 25 апреля в 12:25

Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук

Провайдера рекомендую!!!

Підключилась до Евересту недавно, поки все влаштовує, стабільний інтернет, цікавий перелік каналів, спочатку лякало відсутність безліму, але переконалася, що мені вистачає, у високій якості впевнена, тому РЕКОМЕНДУЮ!!!

Аноним , 16 апреля в 15:56

Доброго дня! Дякуємо за Ваш позитивний відгук.

Переїхала в тому році з Києва, приємно здивована якістю сервіса — в столиці не такі привітні, а тут так люб"язно консультують. Послуги дійсно якісні — все качається-грузиться швиденько! Акції для нових абонентів — також як приємний бонус був для мене

Іванка , 15 апреля в 16:39

Доброго дня! Дякуємо за відгук.

Все просто чудово! Висока швидкість, хороша підбірка каналів, професійне обслуговування і, взагалі, ЕВЕРЕСТ — ви найкращі!!!.

Орися , 09 апреля в 11:19

Доброго дня! Дякуємо за відгук.

Рекомендую.

Очень правильное отношение компании к клиентам: подстраиваются под клиентов, стараются учесть все нюансы. Работают над качеством услуг, поэтому проблем нету ни с кабельным, ни с интернетом. Еще раз — правильная компания с правильными приоритетами.

Злата , 08 апреля в 09:46

Доброго ранку! Дякуємо за Ваш відгук.

Ура! Я виграла подарунок)))

Дуже тішусь, що виграла) Як додатковий бонус до якісних послуг, Еверест проводить частенько різноманітні розіграші. І я вперше в житті виграла) Стосовно послуг, то що Інтернет, що кабельне — якісні, цікаві та за доступними цінами.

Аня , 04 апреля в 15:51

Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та вітаємо з виграшем)

Хочу анлоязычные каналы!

Интернетом доволен полностью, очень хотелось бы побольше англоязычных каналов.Идеально был просто отдельный пакет таких каналов)

Алик , 03 апреля в 14:27

Доброго дня! Ваша пропозиція буде обов'язково розглянута. Дякуємо за відгук.

Усім задоволений

Користуюся вже 2 місяці. Майстри оперативно підключили. Задоволений швидкістю і стабільністю послуги інтернет. Також сподобалось цифрове телебачення, а саме наповнення пакету та підключення без додаткового обладнання. На разі усім задоволений. Рекомендую Еверест для підключення!

Костя , 02 апреля в 14:12