Отзывы об интернет провайдере Everest Broadcasting Company Ltd

Еверест цілком і повністю дає обіцяних 100 Мбіт. Взяв норм роутер 5ГГц і насолоджуюсь польотом інета. І вам рекомендую купляти норм техніку, а не китайське *мно, щоб потім не було нояння, що провайдер обманює не дає заявлену швидкість. Рецепт щастя: Еверест+ нормальний роутер.

Влад , 15 марта в 11:48

Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук.

Рекомендую!

Хочу порекомендувати Еверест до підключення з власного досвіду:

— Інтернет працює стабільно

-додзвонитись по питанням можна завжди

-кабельне — гарна підбірка каналів.

Компанія розвивається, вкладає кошти у модернізацію — постійно бачу, як хлопці в формі Еверест метушаться, працюють. Особливо відчутно було в цю негоду позавчора-вчора, коли дерева валило… і на скільки оперативно Еверест відреагував. Молодці!

Валя , 13 марта в 12:08

Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук.

Могло б бути краще, та нема куди

Перепробував не одного провайдера. Є з чим порівняти. Зупинився на Евересті, знайшовши багато переваг: хочеш, підключи одне лише кабельне, хочеш, лише І-нет, а хочеш, то і дві одразу. Воля нав"язує кабельне в нагрузку до інет. дозвонитись до Евереста без будь-яких зусиль+ дзвонити можна як вдень, так і вночі. До волі взагалі недозвонитись (Якщо необхідно викликати майстра, то Еверест шурудить швиденько (хоча і платно, якщо проблема моя)… до Волі — недозвонитись…дівчата Евереста — приємні, ввічливі, усміхнені, чого не скажеш про іншого «провайдера». Ну і саме головне — швидкість Евереста радує, як сонечко в небі) про швидкість і пінги Волі промовчу.

Олег , 06 марта в 19:53

Все супер!

Однозначно буду користуватись лише послугами Евереста! Дуже швидко реагують на виклик. В мене трапилась ситуація: обірвався конектор біля роутера, відреагували швидко, зранку подзвонив, після обіду приїхали. Користувався до цього іншим провайдером, то ні додзвонитись, ні як додзвонився, то одразу не приходять, а чекати неділю… А тут все суперово! Прям відчуваєш себе «білою людиною».

Яна , 04 марта в 11:34

Пора сваливать

Отличный интернет. За 10 лет никаких проблем, но 167 грн в месяц за один интернет как-то не по пацански.

Буду искать другие варианты.

Павел , 27.08.2018 в 10:18

Раньше жила в Харькове была на Триолане — не сравнить с Эверестом. Нравится все — от заявки на подключение до офигенной стабильности в пользовании. Все летает, никаких тебе глюков. Прикольная тема с сертификатами и карточкой. У дригих провайдеров (и не только в Виннице) такого не встречала. Единственное, что немного напрягает — это цена, после Харьковских цен немного непривычно, но считаю, что за такое качество инета + сервис вполне оправданно. Молодцы ребята. Рекомендую.

Nikson07 , 21.05.2018 в 16:09

Хорошый провайдер.

Живу в городе Винница и пользуюсь провайдером Еверест, довольно популярный провайдер. Что я могу сказать, провайдер неплохой, иногда бывают сбои и интернет пропадает, бывает редко, но все же бывает, так то скорость относительно большая, да и плата за интернет тоже нормальная, я доволен почти всем, рекомендую.

Андрей , 15.05.2018 в 22:02

Провайдер, который реально тебя «облизывает». Сами звонят, интересуются или всем доволен, напоминают пользоваться картой скидок и бонусами. В общем просто чувствуешь себя человеком.

Игорь , 04.05.2018 в 11:13

Неплохой провайдер

Живу в городе Винница и пользуюсь провайдером Еверест, довольно популярный провайдер. Что я могу сказать, провайдер неплохой, иногда бывают сбои и интернет пропадает, бывает редко но все же бывает, так то скорость относительно большая, да и плата за интернет тоже нормальная, я доволен почти всем, рекомендую.

Dani , 25.02.2018 в 04:56

эверест офигенен

У эверест 1 минус- цена. В остальном инет работает идеально. Была дата, был телеком. Наверняка есть у кого проблемы — может кабель перебит или обжат плохо я не знаю у меня бомбезно все работает

Виктор , 15.01.2018 в 22:00