Отзывы об интернет провайдере INTC

У вечірній час (коли я вдома) якість каналу просто ЖАХ!!! Втрати пакетів 6-10% на оптичному каналі?! Був на ADSL від "укртелекому" і вирішив перейти на оптику (потрібна була швидкість передачі). Робота з віддаленим робочим сервером при цій "якості каналу" просто неможлива. Техпідтримка на ці зауваження лише пожимає плечами і говорить: "Адміністратор працює над усуненням проблеми" Я новий абонент, тому не можу судити коли в них ця проблема появилась, але на протязі 3-х тижнів мого користування я кожен день з нею стикаюся. Почекаю ще тиждень-два і повертаюсь на ADSL, там хоча швидкість нижча але канал чистий

Ruslan , 01.11.2017 в 21:12

Хороший провайдер.

Хороший провайдер з яким завжди можна домовитись. Швидкість завжди відповідає тарифному плану. Оперативно реагують на всі проблеми. Єдиний мінус це ціна підключення (мабуть через ціну обладнання). Одним словом рекомендую!!!

Олег , 12.10.2015 в 10:31

нормальний інтернет і обслуговуванння добре позвонив і зробили чи приїхали я живу в завидовичах і немаю проблем з технічної сторони

василь , 17.02.2015 в 12:56

Непостійна швидкість інтернету, вузький канал, нікому не рекомендую цього провайдера. Служба підтримки взагалі ніяка, туди дзвониш, там тебе переконують, що в тебе все нормально, якщо ти навіть не можеш радіо онлайн слухати, одним словом з ними краще не звязуватися.

Василь , 11.01.2015 в 18:16

Відгук

Використовуємо цього провайдера для робочих цілей.

Швидкість відповідає замовленій, підтримка досить оперативна.

Рекомендуємо

Ostap Sokolovskyy , 02.12.2014 в 13:55

INTC

Провайдер хороший, доступ к интернету предоставляет бесперебойно. Только техподдержка плохо реагирует. Возможность открывания портов не предоставляется. Возможно купить статистический ip. А в целом для домашнего интернета вполне подходит.

Николай , 17.06.2014 в 22:56