Отзывы об интернет провайдере Kyivstar GSM

Багато хороших відгуків, але не особливо зрозуміло хто їх пише.

Підтримка в телеграм перестала відповідати. Достукатись до чату підтримки можна лише через сайт.

Були проблеми з підключенням до vpn, скинув скрін, де видно, що проблема на їхньому боці, але вони відповідають, що у них усе норм. Ну норм, то й норм, і користуйтесь своїм інтернетом самі, раз у вас усе норм.

Плюс нещодавно взагалі впав увесь домашній інтернет, і замість того, щоб про це повідомити в смс, чи хоча б на сайті (до якого можна було достукатись лише через VPN), вони просто закрили усю підтримку! Дізнатись, що проблема була не моєму боці вдалось лише після відповіді робота після дзвінку з мобільного. І те, інтернету це не повернуло, а працювати якось потрібно було.

До цього усього ще регулярно падала швидкість інтернету.

Не рекомендую.

Іван , Вчера в 12:16

Якшо налаштувати сам роутер то досить добре.

Загалом дуже задоволений.

Якшо трохи налаштувати роутер, швидкість виросте в два рази приблизно:)

Канал, MTU, RTS і інші

Аноним , 14 мая в 13:10

Отличный интернет!

Не знаю почему в некоторых отзывах пишут что постоянно какие-то проблемы, маленькая скорость интернета и т. д. Про тех. поддержку ничего говорить не могу потому что ни разу туда не обращались, у нас подключены 2 телефона, 1 планшет и телевизор, но иногда может подвисать, но это происходит не часто (поэтому за скорость 4 звезды). Цена доступная. Ну, а так в остальном всё отлично!

Sanyo , 08 мая в 14:35

Все сподобалося, дякую.Дуже рада що саме з вами співпрацюю, і раджу всім скористатись їхніми послугами. оцінка 10.

діана , 04 мая в 09:06

Провайдер Киевстар

Обеспечивает отличные условия передачи данных на хорошей скорости от 3 до 13 Мбит/с.

Распространённость клиентов — высокая.

Олег Мочалов , 15 апреля в 19:17

О провайдере

Kyivstar GSM — один из лучших провайдеров Украины! Качественное и быстрое обслуживание своих абонентов, хорошая скорость и стабильное соединение!

Олег , 24 марта в 12:45

Уже месяц использую этот провайдер. Думаю это наилучший во Львове, радует как скорость, так и цены на тарифы. Рекомендую!

Виталий , 21 марта в 00:48

О провайдере Киевстар в Бердянске

Уже всю жизнь пользуюсь провайдером Киевстар, иногда бывают перепады в пинге и иногда перепады в работоспособности, ну, а так всё отлично работает, с подключением пяти человек.

Владимир , 15 марта в 18:42

Це найгірший провайдер!

Я нерозумію хто пише гарні відгуки? Певно самі співробітники, щоб хоч трошка піднятись.

Тех підтримка на нулі, ніколи неможливо додзвонитися. (в мене жодного разу не вийшло, я дзвонила на всі 4 вказаних номера без перестанку)

Інтернет то працює, то непрацює (весь час технічні проблеми)

Сам інтернет жахливий, не відповідає дійсності(фільм подивитись просто нереально) 100мб 1 кімнатна квартира, підключен 1 телевізор і 2 телефона. Мало би вистачати але нічого нормально не грузить!

Ціни регулярно підвишують, платила за тариф 95 грн тепер потрібно 120. Вже набридло, буду шукати шось нове!

Анастас , 11 марта в 17:40

Глобал,обманывают

Позвонил оператору для решения проблемы с проводом в подьезде.Сказали что бесплатно.В итоге за провод заплати, за вызов мастеров заплати, за подвязку провода заплати.в общем обманщицы.

Вячеслав Васильевич Глобал , 25 февраля в 15:27