Отзывы об интернет провайдере Lifecell

Полный шлак!

Обрыв раз в неделю вам гарантирован!

Аптайм максимум 85%-90% это полная Ж!

Скорость обычная, на отдачу как всегда ничего хорошего вообще (раза в 3 медленее приема).

Техподдержка жуткая, цифровая АТС на их древнем компе шумит, невозможно услышать вообще. Всегда одни отмазки: перегрузитесь, включитесь напрямую в ПК и тд.

Когда что-то починят и тд. НИКОГДА срок не называют ибо там всем пофигу и они сами не вкурс!

Хотите получать инет 6 из 7 дней в неделю — подключайте это Г!

ГОРОД: ЮЖНЫЙ

Igor
08.07.2020 в 18:42
Олександр Кукуріка

Сподіваюсь, що мій відгук вбереже Вас від «компанії» ВОЛЯ

Застерігаю — ні в якому разі не користуйтесь їхніми послугами!

Тарифи — зовсім не «найдешевші» по місту, а от відношення компанії до клієнтів на самому найнижчому рівні. Замість допомоги постійно «впарюють» свої послуги телебачення, щоб «косити» побільше грошей з клієнтів (до слова ТБ теж не за найдешевшими тарифами). При зверненні зі скаргою у документах пишуть «шаблонні» відмовки і тільки «прикривають свій зад». Уникають надання письмового підтвердження про збої в роботі (щоб можна було зафіксувати час припинення надання послуг), щоб уникнути відповідальності. Будь яке звернення клієнта для них абсолютно нічого не варте (окрім звичайно, якщо він не приніс їм гроші за підключення послуг)

Інтернет більш-менш нормальний (коли працює), але при виникненні проблем Вам доведеться пройти всі круги пекла для їх вирішення і ще й заплатити за усунення технічних несправностей (навіть якщо технічний збій стався з обладнанням компанії).

Останньою каплею і приводом написати цей відгук/скаргу стала наступна ситуація

Після грози в неділю з ранку виявив що зник доступ до інтернету (напередодні ввечері ще все працювало добре). Одразу ж зателефонувавв у компанію — плановий візит пообітцяли аж через 3 дні. Оскільки в умовах карантину є потреба в інтернеті для роботи з дому — змушений був оформити терміновий виклик. В компанії попередили, що виклик буде коштувати 120 гривень і кошти пізніше були зняті з мого рахунку. Як виявилось (після приїзду майстра) проблема була у вигорівшому порті (швидше за все для економії використовують пристрої без будь якого захисту від негоди). Маю підозру що порт вигорів не тільки в мене і здерли гроші ще й зі всіх сусідів, які звернулись з тою ж проблемою протягом дня — оскільки майстра прислали аж під кінець робочого дня (мабуть коли всі заявки на терміновий ремонт «позбирали»). До роботи майстрів — претензій немає (все роблять чітко, швидко і ввічливо).

Для порівняння — інша компанія (не буду називати яка саме, щоб не порахували за рекламу) ту ж проблему вирішила за півгодини безкоштовно для всіх користувачів у підїзді, без усяких дзвінків і скарг (приблизно в той же час в друга теж пропав інтернет в будинку через дорогу, але йому пощастило користуватись послугами інтернет у нормальній компанії).

Оскільки я рахую, що таке відношення компанії ВОЛЯ є неприйнятним і я не хочу в подальшому оплочувати зі своєї кишені усунення технічних проблем на стороні компанії — в понеділок я запросив надіслати мені бланк заяви на відключення від їх послуг. І за якимось «дивним збігом» на наступний день (в вівторок) у мене зник інтернет (хоча від їх послуг я ще не відмовлявся і на особистому рахунку була переплата). При зверненні до технічної підтримки мені було озвучено, що «виникла проблема з кабелем» (як зручно, правда? І це через 2 дні після візиту майстра який виправив несправність і перевірив роботу кабелю).

Тож маю підозру, що компанія ВОЛЯ, ще до розірвання договору відключила мені інтернет незважаючи на переплату на моєму рахунку і навмисно створює перешкоду для підключення послуг у іншій компанії (можливо вимкнули кабель у своєму розподільному щитку чи можливо навіть фізично пошкодили кабель, щоб інша компанія не мала змоги використати його для підключення).

Я не один рік користувався послугами компанії ВОЛЯ і завжди з розумінням ставився до всіх ситуацій і збільшення тарифів, але будь яке терпіння має межу.
Тож повторюю — для збереження своїх нервових клітин і коштів. — ні в якому разі не користуйтесь послугами цієї «шараги». Я за своє життя користувався 4ма різними компаніями, що надають послуги інтернету і усі вони хоч трохи цінують своїх клієнтів. Сподіваюсь, я достукаюсь хоча б до кількох людей, яких вбережу від халатності і непрофесійності компанії ВОЛЯ.

Дякую!

Деньги просто так списывают

Квазар линк оставили плохое мнение о себе. Отключили интернет просто так. Позвонили им, ответили, будто бы мы оплатили на 30 грн меньше, чем надо. Мы ответили, что чек есть у нас! Потом они провели и вечером подключили. Хотя бы извинились! Через пару дней снова отключили, теперь будто бы мы не оплатили 30 грн (за кредит какой-то). Будто бы мы пользовались интернетом 3 дня и не заплатили. 1 раз об этом вообще слышим. Сказали, чтоб они назвали точную дату этого случая. А они отмахнулись и все и отключили до конца месяца или платите им! Обеднели они видно, раз 30 грн просто так снимают!

Очень плохое 3G

Очень плохое 3G, скорость прыгает постоянно, жаловаться безполезно «никаких ограничений нет» и весь ответ

Аноним
26.05.2020 в 20:43
г. Киевка
Очень крутой провайдер

Советую всем в Украине пользоваться этим провайдером. Хорошая связь. Прекрасный интернет. Нету глюков и если в чём-то проблемы то сразу все решают.

aangelss
17.04.2020 в 07:49
Lol

Ну лайф провайдер более менее. Мне нравиться. Хорошая скорость.да и в Киеве некогда связь не пропадала и это очень удобно

Aangelss
17.04.2020 в 07:32
ужасный провайдер

ну куда вечером 2-3 мб на 3G в секунду когда киевстар на том же 3 джи видает 10мб.единственное что цена в 2 раза меньше

Влад
08.02.2020 в 09:41
Жулики Пипелнет

Демонтировали вышку, обратился по возврату денег 1430грн. те которые были на номере 092...

И досвидание-ни кто ни чего не вернул

Николай
24.01.2020 в 15:18
Очень- очень!

Долго не решался пользоваться услугами этого провайдера. Новый, молодой, не опытный… Но любопытство взяло верх и я приятно удивлён.Интернет летает. Связь-отскакивает от зубов. Грамотное и разнообразное ценообразование, есть возможность выбрать оптимальный тариф Личный кабинет прост и удобен. Мессенджер BIP выше всех похвал! Вообщем, провайдер - "для взрослых". И до него нужно дорасти!

Інтернет

Недавно переїхала в Київ, у нашому будинку інтернет Вега. Поки що задоволена якістю, працює швидко, відео завантажує добре

Олена
24.07.2019 в 13:04