Отзывы об интернет провайдере Network.lviv.ua

Дают серый айпи

Пользовался около полугода, редкие проблемы — выдавал серый айпи адрес иногда, потом осенью 2018 целую неделю выдавал мне серый айпи, после разговора с администратором выяснилось у них какие-то технические проблемы с пулом адресов которые должны пофиксить. Пофиксили. Перед новым годом опять. Звоню — говорят покупайте статический айпи адрес, и точка. То есть все нормальные провайдеры по умолчанию дают белые нестатичные айпи, а эти не могут/не хотят. Категорически не рекомендую.

quadrotony , 31.12.2018 в 16:24

Лайно

Тарифна швидкість 100 Мб/с буває раз в ніколи. Постійно потріно перезавантажувати роутер. Підтримці просто байдуже. Загалом - [ЦЕНЗУРА]

Аноним , 06.03.2018 в 14:59

Так себе!

Уже сколько раз подряд, проседает скорость, сейчас например пинг 73 и 3 мб/с, а платишь то за 25…короче, не знаю как там в других городах, но в Дрогобыче жесть!

Олег , 28.07.2017 в 23:08

Все отлично

Пользуюсь почти пол года. Скорость стабильная. Даже по вечерам в выходные и праздники совершенно не проседает. Притом что на доме остался свободным только один порт из 42х.

Но есть смутное подозрение, что если не дай бог что-то случится — у провайдера поддержки нет. Банально отсуствует персонал, который занимается такими вопросами.

Но на данный момент я полностью доволен. Особенно на фоне проблем соседей по улице с airbytes и воля

Denys , 13.07.2017 в 09:37

інтернет типу "Укртелеком"

швидкість вечором майже нульова. У день при заявленій 50 мбіт/с, є тільки 10-20 мбіт/с. якщо б міг змінити, то залюки, а ле серед доступних в будинку Укртелеком і вони :(

Аноним , 05.07.2017 в 22:49

Пользуюсь уже неделю. Пинг и скорость стабильная. Никаких нареканий. Не плохое покрытие по городу. В общем на данный момент одни положительные эмоции.

Denys , 11.03.2017 в 17:09

Отзыв о провайдере Network.lviv.ua

Все работает отлично скорость как и заявлена в тарифном плане, низкий пинг, без перебоев.

Игорь , 18.06.2016 в 13:31

Фігня

вже третій місяць пот декілька разів на день вилітає, телефонував їм, а їм байдуже, поставили якийсь стабілізатор, а толку нуль, а якщо намагаєшся з ними посперечатися, то тобі починають хамити і робити з тебе винного, а якщо це їм не виходить то починають зганяти вину на електриків і так далі.Загалом швидкість задовільна, але на цьому все.

Андрій , 01.06.2016 в 21:40

Рекомендую

Інтернет стабільно працює, пропадає тільки коли дуже сильна гроза і то на декілька хвилин. Швидкість відповідає оплачуваній. Прочитав багато коментарів нарахунок пінгу. Пінг по Україні вище 15 не пригає, пінг в Америці від 140 до 150. Пінг Азія до 90.

Проблема із швидкістю була тільки 1 раз і проблема була із несправною роботою свіча.

Тех. підтримка задовільна, приймають виклик постійно коли дзвоню, все пояснюють і діють зі своєї сторони максимально швидко.

Ціна задовільна, користувався різними провайдерами. Швидкість показують захмарну, а якість дуже низька.

Користуючись Нетворком не помітив такого.

Yaroslav , 05.09.2015 в 15:46

Користуюсь більше одного року по технології FTB політ нормальний. Швидкість 50Мбіт/30Мбіт більша за норму. Спершу були проблеми з частими перериваннями і пропаданнями нету але виявилось, що проблема була в маршрутизаторі ZyXEL Keenetic Lite, який просто зависав. Рекомендую дивитись логи маршрутизатора і користуватись гуглом перш ніж дзвонити на техпідтримку. Шляхом відновлення першої прошивки і до останньої проблему вдалось вирішити самостійно.

Друга проблема, яка постійно набридала це недогружання фоток на сторінках особливо у ВК. Цю проблему також вдалось вирішити шляхом зміни MTU в налаштуваннях маршрутизатора. В мене це 1400. Для інших рекомендую погуглити як визначити MTU маршрутизатора.

Коменти за техпідтримку згідний. За 10-ти бальною шкалою на 5 балів але принаймні проблему вислуховують і трубки не кидають.

PS: користувався раніше ОГО, проблему з інетом зовнішню вирішували протягом року не зважаючи на те, що в них досить сучасний колцентр.

Аноним , 05.08.2015 в 08:44