Отзывы об интернет провайдере Skif

Skif

Хотів підключитись до Ланету. Процес підключекння тривав 2 дні. Перший день - з 14год до 19год. Другий день з 17год до 20 год. В перший день був підключений тільки ТВ і були розпочаті роботи з підключення І-нету. На другий день підключальник провозився з дротами близько двох годин (причому кабель у квартиру вже був прокладений раніше іншим оператором) і сказав, що кабель у квартиру пошкоджений, потім сказав, що у мене на компі не працює мережева карта. Коли я підійшов до щитка де він підключав кабель до моєї кімнати, то побачив, що кабель від моєї квартири як був не підключений, так і висів собі. Я чемно указав на це підключальнику Ланета і він погодився, що не завадило б підключити до квартирного кабелю мережу Ланета. І ось нарешті це було зроблено. Але І-нет від цього не з"явився. Причому не було коннекту на кабелі Ланета. Підключальник попросив мене зателефонувати в служу підтримки (бо сам він не може, оскільки вже закінчився робочий час). Зі свого мобільного я зателефонував в службу (виговорив власні 10 грн.), там все перевірили і сказали, що десь коротке замикання на лінії. Іншим словами мій підключальник десь закоротив дроти. Нарешті він десь за межами квартири щось зробив правильно і інтернет запрацював. Але ненадовго. Через день знову пропав зв"язок. Потім прийшов інший майстер - все зробив за 15 хв. Але після нього - на наступний день, знову інтернету немає. Чекаю майстра на 24.10.2012. А все тому, що відмовився "першому підключальнику" дати гроші, які він вимагав за гаяння мого власного часу.

Норм

За время пользования качество только повышалось, что радует.
Один раз "порадовала" техподдержка, за что получили выговор от начальства)

Вообщем, там работают отзывчивые, нормальные люди, и скорость всегда была равна заявленной.

26.01.2011 в 12:44
г. Киев
Ну, не знаю...

В общем-то, провайдером вполне доволен. За пол-года инет обрывался пару раз ненадолго, скорость стабильная: 1.7 - 1.9 Мбит/с да и стоимость меня устраивает: 100 грн. за безлимит. Не могу сказать, что это самый плохой провайдер. Хотя, есть, конечно, и лучше.

Дмитрий
09.09.2010 в 09:27