Отзывы об интернет провайдерах (Ивано-Франковск)

Укртелеком
ОГО Ультра

попа полная ни разу за год не было больше 12мб обрывы по 100раз за день. средняя 3-5мб. а плата 200грн. ужас.

Discovery TRK

Скоро на діскавері появиться досить хороший букет мережевих ресурсів, просто потрібно трішки почекати, в того ж ютіму чи AB, не більше ресурсів, в останнього навіть тих же серверів КС немає які б вони не були.

А проблеми з інтернетом є у кожного, який б в нього провайдер не був, просто в декого вони частіші, користуюсь послугами діскавері 1.5 року, серйозних притензій немає, при найменшій несправності, все оперативно виправляється при дзвінку в тех. підтримку.

Discovery TRK

Сидів 2 роки на іншому провайдері і все було прекрасно. Потім переїхав у особняк і прийшлось підключитись до діскавері, через те що там більше нічого не підключають. Взяв тариф 25 Мбіт(Docsis) і реальний ІР. Такої швидкості і близько немає. Зранку і в обід десь в районі 15-18 Мбіт і буває, а у вечері швидкість взагалі падає до 1-5 Мбіт.
Спідтест на їхньому сайті нагло бреше, він хоститься на їхньому ж серевері і показує по великому рахунку локальну швидкість, а не швидкість інтернету.
Як тільки підключився торрент взагалі не качав. Я перевірив порти - всі виявились закриті. Подзвонив у тех підтримку, там мені пів години розказували про віруси, файерволи, роутер, і в результаті сказали шо нічого не блокують і шоб я перевірив на віруси(на то шо у мене лінукс і там вірусів бути не може вони взагалі не відреагували). Передзвонив їм через пів години, підняла трубку якась дівчина і сказала шо зараз відкриє всі порти. Після цього все запрацювало.
Можливо через ethernet в них і непоганий інтернет, но через docsis просто жахливий.
Короче кажучи був би вибір, зразу підключився б до когось іншого.

UTeam Ltd
Розвод

Кароч підключив я за 50 грн. якоби 20 мегабіт, но вони найобують, в мене більше 2-ох мегабіт нема, на торренті провіряю. В пацана з Хмельницька зовсім навпаки, він платить за 2 мегабіта, йому дають цілих 20 у нього інфодом інтернет( чому у ютімі такого нема, тупо суцільний розвод.

VEGA Internet (tm)
Брехня

Vega -) Самий тупіший провайдер... Фіг з ним що замість 8мб він дає 4-5, але нестабільність... втрата пакетних даних раз 40 за день. Модем в мене стоїть бомба... Ну мені важко описати без матів роботу цього "провайдера"... Ютім лутше тільки в мене тут не тяне Ютім(... Вега - повне розводилово...

UTeam Ltd

Найкращий провайдер в Івано-Франківську. Якість інтернету від Ютім перевищує ціну. Все стабільно і надійно ну і ціна 60 грн за 30 Мбіт/с, а вночі всі 60 Мбіт/с є нормальною. Я дуже задоволений якістю інтернета від Ютім.

Але є і ложка дьогтю: хочеться нормального ІР-ТВ, на жаль він якийсь в Ютіма сирий, каналів мало, глючить часто; дуже сподобалася мені їхня ідея ставити по дворах веб-камери, але на жаль проект заморозили.

Netgroup

Живу в Яремче,вирішив збільшити швидкість інета і поміняв ОГО на NET Group,краще би я цього не робив бо такого роздолбайства я ще не бачив інет часто пропадає,швидкість інета постійно скакає,. Дзвоню в Надвірну кажуть добре ми подивимось...? Ніхто нікуда не дивиться і нічого не робить ні в Надвірній ні у Франківську.Субота,неділя у них вихідні. Це продовжується ось вже три місяця,такої безвідповідальності як в Net Group я ще не зустрічав. Раджу нікому не зв'язуватись з цією фірмою. Буду міняти провайдера,краще менша швидкісь але, щоб була стабільність.

Netgroup
Провайдер [ЦЕНЗУРА]!

Не подключайтесь,админам все пох что хотят то и делают.Суббота воскресенье- недозвонится=(.Сижу на нем только потому что нет альтернативы=(

VEGA Internet (tm)
VEGA та інтернет на вагу

Складається таке враження, що всі гарні відгуки написали самі працівники компанії VEGA. Не знаю як в інших містах але в м.Івано-Франківськ складається враження, що інтернет клієнтам відрани носять. підключив тарифний плам 5mb/c маю 2,5 - 3 mb/c звоню на сервісний номер парять мені як чайнику всяку хрень про антивірусні програми і.т.п. хоча на роботі мій ноут працює з інтернетом стабільно тільки провайдер UTEAM. моя порада НЕ РОКОМЕНДУЮ...

CDMA Ukraine
це жах

більше 30 кб за секунду не качає. і де ваші обіцяні 3 мб? а служба підтримки взаглі відстойна. приходжу до них в офіс. ніякого питання вирішити не можуть.