Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

ВОЛЯ
Воля

Работает хорошо... держит все 100мб! Доволен + 100 каналов хоть я их и не смотрю))) Но все равно приятно.

Юрий
25.11.2015 в 04:41
WENET

Загалом довольний я провайдером, хоча коли погана погода інтернет може вибити по всьому гуртожитку, та я не думаю що це через провайдера. Швидкість дозволяє дивитись фільми в HD якості майже без зупинок(тільки якщо більше 4 пристроїв користуються нетом), в кімнаті троє. Швидкість в тарифі: до міжнародних ресурсів до 20 мб/с, та до 100 мб/с до українських.
Мені все подобається, хороший провайдер, рекомендую.

Роман
24.11.2015 в 17:20
Bestlink
Погана підтримка

Як тільки зникає інтернет (оптоволокно в мене), всі телефони і калцентра їхнього - стають недоступні, хоч головою об стінку бийся.... Якби були варіанти напевне поміняв би провайдера!!!!

deza
19.11.2015 в 15:22
Airbites
Лебедева Светлана

Связалась на свою голову. Арендуемая скорость 100 мгб/с, скорость никогда не соответствует. Сервис обслуживания работает отвратительно, проблемы решаются скандалами и криком. Фирма вымогателей- навесили мне toopix, загрузка Интернета может длится по полчаса, приходится перегружать. Оставишь комп минут на 10 без присмотра, подходишь- а там уже крутится загрузка toopex с последующим подключением к Мегого, Париматчу и прочей муре. Долго не знала, где я эту лабуду подхватила, но вот эта фирма спеклась, появилась один раз авторитизация Аирбайтса с подключением toopex в Истории, есть скриншот это подтверждающий, раньше грузилось анонимно. А вымогательство в следующем- садят скорость загрузок до невозможного, при переключениях страниц сайтов грузят свой Мегого. И вот как интересно выходит- если захочешь хоть раз по ссылке овно-фильм посмотреть, то автоматически эта услуга навесится, месячишку выдержат, а потом навесят 2/3 абон. платы в довесок к абон.плате. Не хочешь чтобы Мегого грузился? Ок. Покупай антивирус на этой фирме, который этот говносайт будет отсекать. ВЫ МЕНЯ ДОСТАЛИ!!!

Спасибо за ваш отзыв, Мы не распостраняем вирусы ! если вам нужно просканировать компьютер воспользуйтесь бесплатной программой DR.WEB cureit только скачивать её нужно с оф.сайта. На счет скорости если есть проблема давайте её решим.
Спасибо за то что пользуетесь услугами компании Airbites.net !

Jamzo

Нема інтернету- день,два.Кажуть вже йдемо вам на допомогу.Немає.Сказали четвер на 17.00-приїхав ніхто не прийшов.Дзвоню де ви?Ой ми забули.Так було два тижні вже інтернет зявився,а їх немає.Після непрацював роутер -прийшли на четвертий день,забрали,та зникли.Їдеальна відповідь -ми вам зателефонуємо.Оператор каже техніки на встигають,а техніки що оператори долбойоби бо їх тільки нових набрали.Ось так весело живемо.До речі роутер так і не віддали.

Добрий день!Якщо у Вас є зауваження стосовно роботи технічного відділу ,пишіть на нашу електронну адресу info@jamzo.net
Якщо у Вас є запитання стосовно роботи інтернету зателефонуйте до нас на службу підтримки за номерами телефонів,які вказані на нашому сайті http://jamzo.info/uk/pro-jamzo/kontakty.html

Бездротовий інтернет від інтертелекому

Дуже радію цьому інтернетові. Нажаль у нас не має можливості підключити провідний інтернет, але на радість є бездротовий інтернет від інтертелекому.
Швидкість не дуже велика, але все добре грузиться - 4мб/сек.

Oleg
29.10.2015 в 18:05
г. Львов

Доброго дня, Олег! Ми дуже вдячні Вам за відгук. Приємного користування!

Вільний день +

Переехали во Львов, подключились к интертелекому через модем. Проблем с подключение и пользованием нет.
Тариф "Вільний день+" 7 грн за день и 1.5 гб трафика в день.
Спасибо за интернет.

Ефима
27.10.2015 в 16:59
г. Львов

Добрый день! Благодарим за отзыв. Приятного пользования!

Giraffe.UA
інтернет НУ дуже ...

В приватному будинку, де відсутній дротовий інтернет, Giraffe рятує на всі 100%.В мене підключений плазмовий телевізор до модему по wifi.Фільми та скайп дуже чудово без лагів вантажиться.Тариф 3 мбіт.Швидкість ввечері може впасти до 2-2,5 мбіт

Stepan
27.10.2015 в 13:59
Farlep (Vega)

Це просто жахливо. Інтернет пропадає по 10 разів в день, щоб появився знову треба разів 100 перезавантажувати модем. На скарги зовсім не реагують, треба тиждень телефонувати день в день, щоб через 8 днів прийшов майстер. Про максимальну швидкість я взагалі мовчу, там ледве до 20 доходить і то дуже рідко. Це беручи до уваги що в будинок закинули оптоволокно, знаючи інших клієнтів що не підведені до нього так взагалі повна...

Анна
23.10.2015 в 22:01
UARNet
Хороший провйдер

Найкращий у Самборі. Хто не спробував, преходьте!
Гарно продумана система, інтернет стабільний, не пропадає.

Руслан
21.10.2015 в 21:50