Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

Рекомендую

Користуюся цим провайдером з травня 2014 р. Жодних зауважень немає. Послуги надаються дуже якісні. Швидкість в мене стабільна.

Назарій
26.12.2016 в 14:49
Погано

Користуємось вже півроку приблизно.Підключились швидко, спочатку претензій не було.З літа помітили, що ввечері шкидкість падає, кожного місяця є дні, коли швидкість просто жахлива! Спідтест показує 8.30 мбіт швидкості, це регулярно пару разів в місяць, потім все нормалізується! Скільки не дзвониш, толку мало, сидить там дядечко по ту сторону і радить викликати майстра, сайстра що постійним гостем будинку робити?
Якщо з нового року нічого нн зміниться, міняємо провайдера.
не рекомендую!

Елена
24.12.2016 в 19:52
г. Львов

Доброго дня, проблем зі сторони провайдера не спостерігаємо, тому справді для вирішення Вашої проблеми потрібний виклик майстра для детальної діагностики. Виклик майстра безкоштовний. Цілком ймовірно, що періодичні проблеми з швидкістю повязані за wi-fi роутером.

Укртелеком

уже пятый раз обращаемся на службу поддержки и не кто нечего не делает месяц без интэрнета,вот такая забота о клиентах

Мария
19.12.2016 в 13:31
Farlep (Vega)
Міша

Інтернет жахливий, пропадає що пів година на 3-5хв, телебачення взагалі неможливо дивитися, то зависне то кидає помехами

Мишко
03.12.2016 в 13:49
Astra ISP
Астра

Уже 3 месяца пользуюсь услугами провайдера «Астра».
Скорость 100 мб\сек.
Интернет идеальный, сбоев нет.
По вайфаю тянет 70-90 мб\сек.
Через провод напрямую — 96-100 мб\сек.
Советую!

Orest
29.11.2016 в 21:04
Якісний інтернет

Єдиний мінус, що на підключення чекали дуже довго, а все інше на вищому рівні. Дуже якісний інтернет і хороше обслуговування. Нашій компанії було потрібне специфічне рішення для об'єднання всіх офісів в єдину мережу і тільки провайдер Копійка зміг це зробити. Також користуюся цим провайдером вдома у приватному будинку.

Kyivstar GSM
Все гірші послуги

Все стає ще гірше. Смарт ТВ просто не може з ним працювати. Щомісяця якісь «роботи» в окремих районах.До служби підтримки не дозвонитись, скидає після очікування, тепер ще придумали автомат на імʼя «Зоряна», яка має надати відповіді, до живого оператора важко дозвонитись. Схиляюсь до зміни провайдера.

Тетяна
21.11.2016 в 13:59
Airbites
Vyshnevskyy Oleksiy

З плюсів швидкість таки є

з мінусів:
часті відвали. (за останні декілька місяців зкотилися на відвал кожного дня)
Відсутній технічний супровід взагалі(Пишеш листа чи дзвониш — відмазка на роутер. Саме цікаве, коли даєш пруфи — трейсроути, пінги, скріни системи моніторингу, пінги брутально на кореневий свіч ззовні одержую геніальну відповідь: ми не розумієм суті питання)

Відсутня така штука як компенсація — абонка іде інету нема… була б компенсація, я б користався інетом нахаляву (ну ви розумієте скільки відвалів)

Поясню відразу в мене роутер класу ядра мережі стоїть… і мене дуже веселять слова суппорту про його перезавантаження.

Проблема полягає в збої в самій системі провайдера. часто відвалюється нет і роздача автоматична іп-адреси не йде (ядро тютю). Коли пропишиш адресу руцями — на наступному відвалі поки брутально не перезавантажиш інтерфейс (це робиться в два кліки мишкою) інтернет не піднімиться.

далі. Сусід бере бізнеспакет і включений в той самий свіч. Перевіряв, коли відвал — у сусіда також ніц не паше.Супорт в цей час йому тако втирає за перезавантажте роутер

Останнім часом падає не просто підїзд\будинок, падає тупо пів району.

Щойно мене нафіг від сміху порвало: відвалився інет. я заходжу через резервний канал на їхній рідний сайт щоб по трдиції написати листа — бачу 403 помилку. сайт провайдера лежить!!!

Хлопці, ну лойяльний абонент я більше ніж дофіга років. ну блін маю освіту і практику будування і мереж і провайдерів. ну не може так гівняно працювати. наявність швидкості не рішає. Дайте мені блін 10мб за цю саму сотку але із 99% часу аптайму

===================
на останок скажу таке. реально проблема така у всіх провайдерів. тому змушений проплачувати 4 лінії від 4 різних провайдерів. все це гівно запхане в мій дивороутер і налаштовано на резервування. один відпав, другий піднявся… таким чином я до сьогодні досягав 100% аптайму. як показав сьогоднішній день треба ще одну лінію тягти та і 3г певно модем чіпляти. провайдери відпадають випадковим чином. ніхто не може надати 95% аптайму навіть на бізнеспакеті. Хтось скаже що протягни хлопе оптику — все це фігня. оптику також тикають в свіч, який також відпадає…

Vyshnevskyy
10.11.2016 в 13:45
Farlep (Vega)

1) Инет как улитка, цена - каждый месяц поднимается;
2) техподдержка обдолбанная, даже в центре;
3) нет бесплатной горячей линии.

Не допускайте ошибку - занесите вегу в свой черный список провайдеров.

Milana
07.11.2016 в 10:54
Укртелеком

Провайдер так-себе. Из минусов можно отметить не всегда соответствие скорости заявленной (из заявленных 10 Мбит/сек иногда бывает 9 или даже 5), очень длительные ожидания при обращении в техническую поддержку и долгое решение проблемы. Как правило по одному и тому же вопросу необходимо звонить несколько раз, практически брать измором. По поводу мастеров сказать ничего плохого не могу, но как я понял из общения с ними их уже осталось в Укртелекоме очень мало из-за оптимизации, которая там все время продолжается…Скорее всего от когда-то очень мощной организации скоро ничего не останется. Из плюсов можно отметить что все-таки если удастся дозвониться в техподдержку — то ваша проблема когда-то даже может разрешиться. И еще второй плюс заключается в том, что у Укртелекома выдаются только белые ай-пи адреса, вот только при малой скорости от них не так уж и много пользы ((