Отзывы об интернет провайдерах (Львов)

слідкуйте за тарифами!

Підключила інтернет в 2013 р. Обрала тоді пакет "Стандарт" за 90 грн. З часом помітила, що оплата зросла. За два роки перший раз зателефонувала оператору. Питаю який пакет підключала.. Він каже: "10 мбіт за 90 грн.. але потім тариф виріс, абонплата стала 99 грн, але ми безкоштовно підвищили швидкість до максимальної, до 20 мбіт"
я кажу йому: "які ще 20 мбіт?? я на спідтесті провіряю, в мене 10!" а він такий: "бо пропускна спроможність по вашій ліній - 12 мбіт." а я кажу:"то якого милого я плачу за 20 мбіт, які фізично мати не можу????" а він такий: "зрозумійте, це ті самі 10, просто ми безкоштовно вам збільшили швидкість". Я подивилась тарифи на сайті: 10 Мбіт - 69 грн, 20 Мбіт - 79 грн. То з якого перепугу я за 20 (яких навіть не маю по вині Укртелекому) - плачу 100 грн???? а мені відповіли, що в мене старий пакет, якого вже нема..
я вже чуть не розсміялась там... кажу - "ну то поміняйте мені на новий пакет, за 79 грн за 20 мбіт!" а він каже: " я не можу поміняти, бо технічна можливість в вас 12 мбіт. оберіть пакет в особистому кабінеті".
я вже взагалі вибісилась.. кажу: "як за 100 грн 20 Мбіт - то то можна, а як за 79 - то нема технічної можливості???? я не маю часу міняти всякі пакети в ваших особистих кабінетах, міняйте мені вже!!!". і він такий: "добре, я оформлю заявку на сервісну підтримку, шоб збільшили пропускну здатність вашої лінії і одразу ж після цього поміняється ваш пакет".
я кажу: "заявка на таку штуку платна? до мене будуть приходити якісь майстри?? скільки часу чекати???"
і він такий: "ні, безкоштовна звісно, майстрів не буде, це все відбувається дистанційно, виконання заявки до 48 год".
я перепитую: "тобто через дві доби швидкість мого інтернету буде в 2 рази вища, а платитиму я на 20 грн дешевше??".
він такий: "саме так".
Отак би зразу!!! Через два дня провірю. не буде швидкості - дзвонитиму знов!
Серед плюсів - стабільність доступу. Користуюсь по вай-фаю, інколи заглючить, перегружу модем і все добре. А в загальному скарг на повну відсутність послуги немає.

Наталя
16.09.2015 в 00:06
ВОЛЯ
рекомендую

користуюсь вже 4-ий рік все люкс-швидкість-сервіс-кабельне нарікнути при всьому бажанні просто нема на що хіба те що стало дорожче.швидкість 100.

роман
15.09.2015 в 18:41
Kopiyka
В целом неплохо

Во многом провайдер неплох, но по вечерам падает скорость причем очень значительно. Например с 70 днем по вечерам от силы 15.

Влад
14.09.2015 в 20:35
Kyivstar GSM
На споживачів послуг байдуже! !!

Додзвонитись до служби підтримки користувачам інтернету нереально з першого разу. Обов'язково послухаєте неприємну мелодію дзвінку 90-х так хвилин 10 щоб зразу важ настрій впав до мінімуму. Друзі якщо не вчасно заплатили за інтернет то вам швиденько виключать -це байдуже, що роками платили вчасно. Одним словом сервіс-поможи собі сам. Не раджу Вам.

Kristina
10.09.2015 в 18:08
Kyivstar GSM
Думал и передумал...

Переезжаю на новое место, а там нет Киевстара интернета. Работой которого, я в целом теперь ДОВОЛЕН, сравнив с отзывами, что пишут люди о VEGA. А заходишь к ним на сайт, и все мило написано! А на деле вон оно как... Жаль. Что ж , нужно искать другой провайдер, получается.
Киевстар еще не везде свои кабеля раскинул! Там еще и бонусы можно на мобильный скидывать, что тоже приятно.

mark
10.09.2015 в 13:10
Калита Володимир Ігорович

Щомісяця в укртелекомі автовідповідач вибачається за погіршення роботи, та що спеціалісти роблять все можливе щоб відновити швидкість інтернету. А не хотіли б вони зменшити вартість послуг за той термін коли в них гімняний інтернет? А то мені вже набридло платити за 10 мбіт а отримувати 1-2 мбіти.

Провайдер укртелеком во Львове

Я живу в достаточно отдаленном месте от центра города и не могу воспользоваться очень быстрым интернетом, так что я прибег к услугам укртелекома. За довольно дешевую цену я получил хороший интернет 1024Кбит/с. Впрочем, иногда он может отключаться, но в целом работает вполне стабильно и я всем доволен.

Евгений
06.09.2015 в 20:00
Network.lviv.ua
Рекомендую

Інтернет стабільно працює, пропадає тільки коли дуже сильна гроза і то на декілька хвилин. Швидкість відповідає оплачуваній. Прочитав багато коментарів нарахунок пінгу. Пінг по Україні вище 15 не пригає, пінг в Америці від 140 до 150. Пінг Азія до 90.
Проблема із швидкістю була тільки 1 раз і проблема була із несправною роботою свіча.
Тех. підтримка задовільна, приймають виклик постійно коли дзвоню, все пояснюють і діють зі своєї сторони максимально швидко.
Ціна задовільна, користувався різними провайдерами. Швидкість показують захмарну, а якість дуже низька.
Користуючись Нетворком не помітив такого.

Yaroslav
05.09.2015 в 14:46
Komitex
Провайдер неадекват

Найгірший провайдер, не раджу нікому! Користуюсь інтернетом весь час, 24/7 онлайн. Раніше було все гуд, в техпідримку зюдзвонити не було потреби. 2 місяця назад почало розриватись з'єднання систематично декілька разів в день. Подумав про технічні оновлення, або щось в цьому дусі. Мої оптимістичні сподівння зруйнував дзвінок в техпідтримку "Комітех". Це був справді провал, відповіла дівчинка менеджер по сумісництву секретарка і оператор техпідтримки на пів ставки. Розмовляла в тоні "типу ти чо суда позвонив, я тобі нічо не далжна", надиктувавши мені стандартний алгоритм по перезавантаженню всього обладнання повідомила мені що "в вас вірус, то ваші проблеми". Маючи в озброенні 3 ноутбука, 2 планшетні ПК, і 2 мобільні телефони (все на різних платформах) впевнено заявив що вірус в неї в голові.

Висновок:

Низька якість обслуговування.
Неадекватна техпідримка.
Постійні розриви з'єднання, низький онлайн.

Коротше скажу не рекомендую нікому.

Vitaliy
04.09.2015 в 22:04
г. Львов

Для виршення проблеми вкажіть свій логін.

PolyNet
polynet

провайдер от Национального Университета "Львовская политехника"
пока только развивается, но уже может предоставлять нужные услуги [внешний ip(по несколько), высокую скорость соединения(в условиях использования - достаточно дешево) и др.]
но у polynet немного "мутная", непонятная регистрация в сеть(пользователь не привязан к конкретному порту, кабелю)

думаю этот провайдер лучше, чем мой предыдущий - "Воля".
в целом он мне нравится

31.08.2015 в 16:02