Информация о провайдере М2С #

Мурманск

океан, трудно даже называть это интернетом. заявленная скорость феноменально не соответствует фактической. когда дело касается закачек, тут же вспоминаешь то как бы забытое чувство. когда был ролл. 390кбс на входе,... господа, вы КАЛ.

эд , 18.12.2012 в 23:48

Информация о провайдере Астра-Ореол #

Гатчина

ужас

Пользуемся астрой уже года 4, а то и более, заявленная скорость не соответствует действительной, слава богу появился Interzet, он хоть и дорогой, зато никаких разрывов, падения скорости и тому подобное, астру в помойку, долго они наживались на клиентах не имея просто больших конкурентов

Дмитрий , 18.12.2012 в 23:50

Информация о провайдере ООО "ЭЛЛКО" #

Махачкала

Скорость на провайдере хороший, подключился недавно. Нареканий пока нет. До этого был другой провайдер (полный отстой).

abakar , 18.12.2012 в 23:51

Информация о провайдере МТС(Южный филиал ЗАО "Комстар-Регионы") #

все очень плохо

за четыре дня скорость пляшет от 57 к.бит до 4м.бит. как обычно ведутся работы на линии.когда завершатся -когда снег растает,вода высохнет,начальство приедет с Мальдив,пройдут дожди,их сменит снег и так далее...Надоело! Куплю тарелку! А им пожелаю вилку к новому году.

михаил , 18.12.2012 в 23:52

Информация о провайдере BitterNet #

Тернополь

Історія одного провайдера, або як нашого брата дурять ...

Мова піде про Тернопільський інтернет провайдер «Колумбус». Все почалося з того, що з деяких пір я помітила що не тільки відео і музика не завантажується але і звичайний серфінг по сайтах став не можливим ... заміряли швидкість інтернету (мірялось 4 способами: speedtest.net, 2ip.ru, iperf і завантаження файлів з ex.ua ) і виявилось, що замість обіцяних тарифним планом 50 Мбіт / с у нас ледве нашкрябається від 200 Кбіт/с до 1,5 Мбіт/с. Так, для справедливості мушу зазначити, що вранці швидкість відносно нормальна, тільки кому вона нормальна потрібна вдома в робочий час? Постійні дзвінки в вечірню службу підтримки нічим не закінчувалися, там звичайно щось робили, але результату це не давало і тому вони весь час перекладали цю проблему на денну зміну і оформляли заявки на ремонтників. Питання, сенс з цієї нічної зміни, якщо вони нічого не знають і не можуть зробити? Двічі приходили їх «фахівці», які розводили руками, розповідали казки про «залипші порти», про те, що швидкість низька через те, що стояли public DNS, переобжимали кабель, відключали firewall, а коли в решті решт це не давало видимих результатів, чесно зізнавались, що не знають в чому причина.

Окреме «Спасибі» технічному директору «Колумбуса» і оператору техпідтримки Олені ... Обидва сильно посприяли вирішенню проблеми своїм хамським ставленням до клієнта…… Технічний директор почав говорити, що у нас швидкість низька все через ті ж public DNS, що так само вона може бути низька через те, що встановлено не ліцензійний Windows, що speedtest не має ліцензій на виміри швидкості і ним не можна заміряти (хоча він і визнаний у світі), міряти треба з їх локального сайту і т.д. і т.п. - загалом маячня така, що я дуже сильно засумнівалася в його професійній кваліфікації ... Ну а оператор Олена, взагалі заявила, що єдиний надійний спосіб перевірки швидкості Інтернету це завантаження файлів ось звідси http://soda.bit.te.ua/linux/ , тобто з їхнього локального ресурсу, де швидкість завантаження, звичайно, розігналась до обіцяних 10Мбіт / с. Ця ж Олена запевнила, що Нам, ніхто не обіцяв 10 Мбіт / с в світ, лише на локальні ресурси, а в Інтернет, скільки доведеться ... Після особистої зустрічі з директором «Колумбуса», була виділена людина, яка разом з нами тестувала канал і шукала проблему. Проблема була знайдена і вона полягала дійсно в їх обладнанні ... Але ось що цікаво, це бачимо ми, це бачить їх людина, але і його ніхто не слухає і йому розповідають, що все в порядку. Нарешті ми не витримали та вже пішли по сусідах - у них та ж історія, от тільки люди там переважно похилого віку та , на жаль, мало що розуміють в цій справі ...кажуть: «Так, буває поганий зв’язок як з дітьми по скапу балакаємо, то не чути то не видно, але ми пізніше вночі передзвонюємо чи зранку…». На сьогоднішній день, начебто вже спільними зусиллями домоглися того, що проблему визнають, але вирішувати її, чомусь не поспішають.

Так, в чому ж полягає проблема? У тому, що канал у них, в нашому напрямку, надто вузький, тому, вранці, коли всі на роботі і ніхто нічого не качає, швидкість нормальна, а от ввечері, в годину пік, все летить шкереберть ... Власне, в цьому і полягає їх злодійство, Ви платите за одну швидкість, а отримуєте в 10-ки разів менше ... З «Колумбусом» ми воюємо вже 4 місяці, так, вони зробили перерахунок абонтплати, але це на один місяць, а далі? І скільки людей просто не звертають увагу, а якщо і звертають, то вірять у їх казки.

Nifrediel , 18.12.2012 в 23:54

Информация о провайдере osnova.tv #

Чернигов

плохо

у меня до скорость до 26 в последнее время больше 8 не бывает... сколько не просила ничего не делают... и винда у меня нормальная и антивируса нет... оборудование плохое и сети передачи старые, как никак от 10 лет и выше и никто ничего не меняет.

Тинити , 19.12.2012 в 00:00

Информация о провайдере McLaut #

Черкассы

Лучший

Лучший интернет провайдер Черкасс, так держать!

Устанавливается абсолютно всё с нуля менее чем за час, очень доволен, работает без сбоев

Артём , 19.12.2012 в 01:13

Информация о провайдере Exfloyt Ltd. #

Днепропетровск

Хороший провайдер!

Подключена с 2008 года. В моем доме 9 провайдеров по техпричинам отказали в то время. А exfloyt нашли возможность. Да были иногда перебои. Но уже года два летает на славу. Ребята молодцы, все быстро и оперативно, реагируют раньше чем обещают. Перетерся прошлой зимой кабель в -20 градусов мороза, сказали потеплеет поменяем, а пришли на следующий день! Онлайн фильмы как с родного компа летают. Замечательный интернет. Всем может и не угодишь, но лишний раз убеждаюсь что лучший в городе, ни за что на других не променяю. Спасибо ребятам!!! Оставайтесь на уровне!!!

Alis , 19.12.2012 в 01:13

Информация о провайдере Дом.ru InterZet #

не качественные услуги

интерзет предоставляет не качественные услуги. скорость завышает в 10 раз. вместо заявленных 20 дает 1-2 мб.

Роман , 19.12.2012 в 03:10

Добрый день.

Для решения данного вопроса просим вас:

2) поставить на закачку файл http://gw01.zet/ab.bin, во время загрузки сделать скриншот.

Скриншот вышлите на почту echo@i-zet.ru.

Саратов

мегафон

скорость низкая,томозит,сайты виснут,мегафон совсем обнаглел,только деньги собирает и не хрена не делает!

Аноним , 19.12.2012 в 03:49